En Son Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
la bizim gulyabaniler @Çiğdem- @Dosi @vadikızı @serhatt ve @Yiğitt in hepsine birer koca buldum tepe tepe kullansınlar bu 5ini aralarında pay etsinler forum olara rahatlarız bunlar gidince:A @DarkLegenD @MasacRE- @Sherlock @cookies @mrt-06 @gözlemci @Aserat @xBUGRAx @ozmoturk @dreamy @ozgur2113 @Maskeli Fedai @turkuazz @Billy Kane
Dp-PHTGX4AAFRn1.jpg

:AHayy senin bulduğun kocaya emii

nurgül sultanım coşmuş kıskananlar elemlenenler kudursun :A :A :A:A

kızım ın kadrosu iyi o yüzden bu senelik tutsun :X aşk ve maviyi ab grubunda bulamadım @Dosi nerede senin botokslu emrah :A :A

son olarak istanbullu gelin de hikaye baştan yazılıyor faruk-süreyya hariç ailenin tüm üyeleri yeni aşklara yelken açtı ilk esma ile garip i izlicez sonra ipek faruk un patronuna atılacak gibi osman ile dilara ayrı bir mesele adem de güneşe yanacak gibi fikret de eski metresine döner artık yani dizinin yeni hikayesinin oturması 2 ayı bulacak umarım çok düşmez bu süreçte :X bu arada @Çiğdem- @destere @serhatt @xBUGRAx @Aserat @mrt-06 @vadikızı @ozmoturk esma sultandan size mesaj var:A

Ekli dosyayı görüntüle 62580

:ASen önce şu etiket yapmayı öğren bi yaa

Farkındaysanız cuma dizileri için konuştum. Laf atmak için seviyeyi düşürmeyelim. Paçoz Total'e ihtiyacımız yok neyse ki. :A
Tatlım TV8 izleyen birinde seviye ne gezer :A
Ayrıca o paçoz dediğin totali toplayamazsa yolcu olur dizin :A

la bizim gulyabaniler @Çiğdem- @Dosi @vadikızı @serhatt ve @Yiğitt in hepsine birer koca buldum tepe tepe kullansınlar bu 5ini aralarında pay etsinler forum olara rahatlarız bunlar gidince:A @DarkLegenD @MasacRE- @Sherlock @cookies @mrt-06 @gözlemci @Aserat @xBUGRAx @ozmoturk @dreamy @ozgur2113 @Maskeli Fedai @turkuazz @Billy Kane
Dp-PHTGX4AAFRn1.jpg

Yakışıklılar görüyorum :A

Seviyeyi bu kadar düşürmemelisin. :A

Sinan ve Arda dışında çöp bi foto :A

kız bunlar @Çiğdem- in bile beğenmeyeceği erkekleri beğeniyor bunları ancak teneşir paklar 😱

bu arada yiğit @DarkLegenD in tam olarak hangi bölgesine baktın o cümle çok üstü kapalı:A

Sert tipleri severim. :bhr: :A

@DarkLegenD nerene baktım? (b) :A
Ohaa ayolll Arda ile Sinana bakmak nedir erkeklerin midesini çöp kovası olarak görmekte haklıymışım 😱😱😱