eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 12.Hafta Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061
Her yerinden öpüyorum seni çakim benim :A

Her yerinden öpüyorum :bhr:

@Bully ile aynı şeyi yazmışız, bu harikalığına yazacak kelimeyi kendin ver :A

Kendisi en favori üyede yarı finale çıktı. Buna mucize demiyor da bana diyor. :A
herkes tuttuğunu öpmeye kalkıyor forumun ahlakını bozdu hep @Çiğdem- le @destere :A

@Yiğitt burnu estetiklisi ben de şaşkınım o konuda etkinliklerde bazı elemli arkadaşlar gibi gizli kulisler çevirmediğim için genelde ilerleyemezdim nasıl çıktım yarı finale (b)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
herkes tuttuğunu öpmeye kalkıyor forumun ahlakını bozdu hep @Çiğdem- le @destere :A

@Yiğitt burnu estetiklisi ben de şaşkınım o konuda etkinliklerde bazı elemli arkadaşlar gibi gizli kulisler çevirmediğim için genelde ilerleyemezdim nasıl çıktım yarı finale (b)
Kulis bilgisi çevirseydin atılırdın, böyle skandallara imza atmadığın için seni tebrik ediyorum. :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061
Kulis bilgisi çevirseydin atılırdın, böyle skandallara imza atmadığın için seni tebrik ediyorum. :bhr:
kız ben delil bırakacak ka beceriksiz miyim :A ayol geçen hafta oyları açıkladığımda ne dediğimi anlamadınız kulisi nasıl anlıcanız:A ama dediğim gibi en favori etkinliklerinde oluruna bırakıyorum :X ayrıca bu sene garip gerçekten @DarkLegenD bile çeyreğe kadar geldi :eek:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bunu demeyecektin Allah belanı versin ikiye ayrıl en kısa sürede :A
KUDUR :A

kız ben delil bırakacak ka beceriksiz miyim :A ayol geçen hafta oyları açıkladığımda ne dediğimi anlamadınız kulisi nasıl anlıcanız:A ama dediğim gibi en favori etkinliklerinde oluruna bırakıyorum :X ayrıca bu sene garip gerçekten @DarkLegenD bile çeyreğe kadar geldi :eek:
Sezonun kalitesi yine bendim, teşekkürler fav10 bir kez daha :bhr:

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,203
Puanı
460
Peh, 1 puanla elenmişiz :A

Hasta olduğum ve yarın sınav olduğu için çemkiremeyeceğim kimseye, tebrikler herkese :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1 puanla elenmekten kurtulmuşum, bu da bir şeydir. Forumu kınıyorum buradan beni 1 puanla elenmekten kurtardığı için, zirvede olmalıydım...

@Maskeli Fedai tebrikler bebişim, açık ara yapmışsın. :bhr:

@tolgab ve @ozmoturk geçmiş olsun arkadaşlar. Sezen'in efsane şarkıyla elenmesine üzüldüm. :(

@Çiğdem- emeklerine sağlık canım. :Z

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,123
Puanı
560
Yalın 153
Gökhan Türkmen 121
Sertab Erener 142
Hande Yener 109
Sezen Aksu 110