eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 10.Hafta Sonuçları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,588
Puanı
1,060
Sana da teşekkürler canım. :A

Belki öyleyim belki de değilim. Kesin bir şey demek zor. :A

Zor bir görev bu ama imkansız değil. :A

Yaptığın bu sıva sanatı karşısında sıva üstadı olarak saygıyla eğiliyorum. Beğendim. :A

Arada sevdiğim şarkıları çıkabilir demiştim, çıktı. :A
Yüksek puanlarınızın devamı halinde daha iyisini okuyacağınızdan emin olabilirsiniz. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben gittikten sonra kimle böyle keyifle uğraşacaksın acaba. :A

Kendimi bilmesem bu dediklerine inanacağım. :A

dediklerime @Maskeli Fedai ile @MasacRE- inandı ve destek verdiler bir iki kişi inanmış bişey olmaz deme böyle böyle damlaya damlaya göl olur:) sen gelene kadar bütün forum senden nefret edecek çalışmalarımız devam ediyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
La daha destur bismillah dağdan inip hemen lobi faaliyetlerine başlamışsın :A Kimi doğruyoz bu hafta :A
bismillahı söyletmedinizki bir baktım sıvadaşlarım düşmanlara çalışıyor yani olacak iş değil oysa geçen sezonlar ne güzel anlaşıp indiriyorduk kötüleri :)

şimdi düşündümde o zamanda hainlik yapıyordunuz @MasacRE- ile yine kötülere yüksek puan veriyordunuz:) neyse bu sene hata kabul etmem :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sizin onayınıza yollasın bundan sonra çocuk uşak gibi @Doğu :A :A :A
sıvadaşların yuvarlak masası var şimdi masa niye yuvarlak o kısmı tam bende bilmiyorum :) @MEnes @MasacRE- @Doğu şu masayı değiştirip dikdörtgen bişey alalım fikirlerimiz masanın şeklinden etkilenmesin :)
yani biz masada oturup ortak karar verip öyle oylamaya geçiyoruz etkileşim karşılıklı yani @Doğu da fikirleriyle herkesi etkilediği gibi etki altında kalmasıda mümkündür

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sıvadaşların yuvarlak masası var şimdi masa niye yuvarlak o kısmı tam bende bilmiyorum :) @MEnes @MasacRE- @Doğu şu masayı değiştirip dikdörtgen bişey alalım fikirlerimiz masanın şeklinden etkilenmesin :)
yani biz masada oturup ortak karar verip öyle oylamaya geçiyoruz etkileşim karşılıklı yani @Doğu da fikirleriyle herkesi etkilediği gibi etki altında kalmasıda mümkündür
Seni artık @xemrexxx in masasına alacaz başkan ortakların :A :A :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
bismillahı söyletmedinizki bir baktım sıvadaşlarım düşmanlara çalışıyor yani olacak iş değil oysa geçen sezonlar ne güzel anlaşıp indiriyorduk kötüleri :)

şimdi düşündümde o zamanda hainlik yapıyordunuz @MasacRE- ile yine kötülere yüksek puan veriyordunuz:) neyse bu sene hata kabul etmem :)
İhanetimizi spoi içine alıp bizi ele güne rezil etmediğin için minnettarım :A