eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 10.Hafta Sonuçları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
8 puana bir teşekürü bile çok gören hainlerle işimiz olmaz bundan sonra değil zirve ilk beşe bile giremezsin :)
Biz Deutsch'lar cimriyizdir, ben ortalama puanları bile beğenmiyorum. Tam puan vermeliydin. Neyse 2 hafya sonra Vur Yüreğim'e verirsin artık. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Biz Deutsch'lar cimriyizdir, ben ortalama puanları bile beğenmiyorum. Tam puan vermeliydin. Neyse 2 hafya sonra Vur Yüreğim'e verirsin artık. :A
ilk iki haftayı garanti geçeceksin yani :)) ilk iki hafta vurmasalar yüreğinden iki hafta sonra vur yüreğimi değerlendirmeye alabiliriz :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
foruma bir ay ara ver bence senin durumun pek iç açıcı değil:) betin benzin solmuş bir aylık dinlenme iyi gelir sana dosi :)
Dur daha yeni günlük aktif olmaya başladım :F
Sen dönmüşken ben hiç ara verirmiyim :A Hem korkma jüri değilim. Ben anca manevi destek veririm. Maddi değil ama geçen hafta senin oyla fazla puan kaçırınca keşke jüri olsaydım dedim :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dur daha yeni günlük aktif olmaya başladım :F
Sen dönmüşken ben hiç ara verirmiyim :A Hem korkma jüri değilim. Ben anca manevi destek veririm. Maddi değil ama geçen hafta senin oyla fazla puan kaçırınca keşke jüri olsaydım dedim :A
harikasın manevi desteği istediğin kadar verebilirsin maddi destek vermediğin müddetçe dinlenmenede gerek yok sağlığın yerinde demektir :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes teşekkürler canım :A
Sana da teşekkürler canım. :A
Çok sıcak kanlı ya. :bhr: @MEnes
Belki öyleyim belki de değilim. Kesin bir şey demek zor. :A
Sanırım @MEnes'e Yalın'ı sevdiremeyeceğiz.
Zor bir görev bu ama imkansız değil. :A
@MEnes siz nasıl muhteşem, nasıl harika, nasıl kaliteli bir insansınız ya? Muhteşem ötesi birşeysiniz siz. Kaliteli kalmaya devM edin. Öpüyorum sizi çok. Varoluşunuz mutluluk sebebi. :D
Yaptığın bu sıva sanatı karşısında sıva üstadı olarak saygıyla eğiliyorum. Beğendim. :A
@MEnes teşekürler, 6 puan güzel. :Z
Arada sevdiğim şarkıları çıkabilir demiştim, çıktı. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bu hafta elensen mutluluktan kına yakacaktı @Bully , tabi görüntüde timsah gözyaşları dökebilirdi o derece haindir:) dışı insana gülerken içinde hain planlar düşünüyor :)
Ben gittikten sonra kimle böyle keyifle uğraşacaksın acaba. :A

Kendimi bilmesem bu dediklerine inanacağım. :A