eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 10.Hafta Sonuçları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Doğu Bu sezon ilk oyunu yolladı neredeyse oğlanı taşlıcaksınız @MasacRE- @MEnes :A :A :A @Bully @Maskeli Fedai Sahip çıkarlar :A :A :A

@MasacRE- takmış zaten Gülben'e, kafayı koymuş yani yiyecek. :A Fırsat kolluyor. :A
İlk başlarda yememiz lazımdı, şimdi git gide güçleniyor işim zorlaştı iyice :A @Arslan Bey in taktiği deneyeyim olmazsa Çiğdem'in dediği gibi, gidip Gülben şarkıları araştırmalı :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sıvadaşlarımın hatası @MasacRE- ile @MEnes e kırk kez dedim şu türbüşonun biti kanlanmadan haşere ilacı serpelim yarışmaya :) ama bir türlü ikna olmuyorlar yok bu hafta olmaz yok şu hafta olmaz sonra sonra kurtulamayacağız haşere file dönüşecek :) sen yarışırkende öyle her hafta kan eme eme yumurta gibi olmuştu türbüşon :)

Bu hafta elenmeyeceğini bildiğimden tam puan verdim türbüşona :A Haftaya halledeceğiz onu merak etme sen :A (haftaya da tam puan verdi) @Bully

içimizdeki hainler bir türlü bitmiyor :)
@Doğu yalına çalışıyor sen türbüşona su taşıyorsun böyle nasıl kurtulacağız bunlardan :)
Aaa sizin işiniz zor ayoll @MEnes @MasacRE- Türbüşon fanı @Yiğitt :A

@destere @Doğu Yalın fanı @Maskeli Fedai :A

Burada tek karlı çıkan ise @Bully çünkü ikiside herifi ve dördünüzde Bully a hizmet ediyorsunuz :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk başlarda yememiz lazımdı, şimdi git gide güçleniyor işim zorlaştı iyice :A @Arslan Bey in taktiği deneyeyim olmazsa Çiğdem'in dediği gibi, gidip Gülben şarkıları araştırmalı :A
@MasacRE- takmış zaten Gülben'e, kafayı koymuş yani yiyecek. :A Fırsat kolluyor. :A
@bazinga Demişti ama @Billy Kane e bu @Arslan Bey in önerdiği şarkıların hepsiyle elenirsin demişti :F üstelik Arslan Bey de düşük vermiş :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@bazinga Demişti ama @Billy Kane e bu @Arslan Bey in önerdiği şarkıların hepsiyle elenirsin demişti :F üstelik Arslan Bey de düşük vermiş :A :A :A
Ben Demet'in bu şarkısını beğenmiştim aslında ama herkes iyi olunca elendi. Bittim'i kullanabilirdi belki, elinde başka şarkı da kalmamıştı. :D Tabii iyi yarıştı buralara kadar, şampiyonluk adayları Gülşen ve Ahmet Kaya'yı yedi. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yarı finalde oy kullanmayarak bana vurduğu darbe hala aklımda. :A Finalde Bu Kadar Mı'yı kullanacaktık, kumpas kurdular..
O mesajı kayıtlıydı bende @destere in nostalji olarak paylaşacaktım :A :A :A @MasacRE-
5699incih7315792.png

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Demet'in bu şarkısını beğenmiştim aslında ama herkes iyi olunca elendi. Bittim'i kullanabilirdi belki, elinde başka şarkı da kalmamıştı. :D Tabii iyi yarıştı buralara kadar, şampiyonluk adayları Gülşen ve Ahmet Kaya'yı yedi. :A
Beni dinlemedi @dreamy elendi @ozmoturk da direkten döndü :F @Billy Kane Azıcık daha güçlü bir şarkı koysaydı Sezen eleniyordu @ozmoturk bir bitiremedi kadının evinin çöplerini :A :A :A