eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 10.Hafta Sonuçları

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Doğu geçen sezonlardada aynı hatalara sapıyordu iyice zıvanadan çıktı :) sıvadaşların yüzkarası :)
Tropikal fırtına gelecek zaten ne zaman ben kızla konuşsam garip garip olaylar oluyor şimdide tropikal fırtına ben sol bekte oynarken o pası nasıl verdim nasıl asist oldu ilkokul zamanındayken aşık olan kızın laneti var üstümde baya kıskançtı bodrumdan bir arkadaşım samsunlu orda direk evlendiriyorlar başka kıza baktığın an direk vuruyorlarmış
@destere ve şu yarışma hemen hal olsa çok iyi olacak sel tehlikesi var

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
@BesaleT harikasın yine, çok teşekkürler. :Z
:laughing:
giphy.gif

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Billy Kane elenmiş şimdi çok üzüldüm diyeceğim beni alıyor bir gülme tutamıyorum kendimi :))
kazma billy sana kim dedi git demetle yarış diye hangi şarkısıyla gelse yüksek puan verecektim diye çok düşündüm ama numunelik bir tane yok :)
senin türbüşonun şarkısı harikaydı ama bu şarkıyı türbüşondan değil intizardan dinlemeyi seviyorum intizar olsa tam puanım onaydı :)

Demet iyi geldi yine buralara kadar, Ahmet Kayaları, Gülşenleri eledi. :A

Gökhan'ın yükseliş dönemine denk geldin, bakalım bu sefer kim kazanacak :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Demet iyi geldi yine buralara kadar, Ahmet Kayaları, Gülşenleri eledi. :A

Gökhan'ın yükseliş dönemine denk geldin, bakalım bu sefer kim kazanacak :A
sıvadaşlarımın hatası @MasacRE- ile @MEnes e kırk kez dedim şu türbüşonun biti kanlanmadan haşere ilacı serpelim yarışmaya :) ama bir türlü ikna olmuyorlar yok bu hafta olmaz yok şu hafta olmaz sonra sonra kurtulamayacağız haşere file dönüşecek :) sen yarışırkende öyle her hafta kan eme eme yumurta gibi olmuştu türbüşon :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
sıvadaşlarımın hatası @MasacRE- ile @MEnes e kırk kez dedim şu türbüşonun biti kanlanmadan haşere ilacı serpelim yarışmaya :) ama bir türlü ikna olmuyorlar yok bu hafta olmaz yok şu hafta olmaz sonra sonra kurtulamayacağız haşere file dönüşecek :) sen yarışırkende öyle her hafta kan eme eme yumurta gibi olmuştu türbüşon :)
Bu hafta elenmeyeceğini bildiğimden tam puan verdim türbüşona :A Haftaya halledeceğiz onu merak etme sen :A (haftaya da tam puan verdi) @Bully

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
içimizdeki hainler bir türlü bitmiyor :)
@Doğu yalına çalışıyor sen türbüşona su taşıyorsun böyle nasıl kurtulacağız bunlardan :)
Yalını türbüşonu falan bırak da ergenden nasıl kurtulacağız onu söyle sen :A 3 hafta üst üste 1 verdiğim oldu kadın yine final puanı alıyordu :A @xBUGRAx çok fena etkiledi forumu ne yapsak fayda etmeyecek galiba :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Bu hafta elenmeyeceğini bildiğimden tam puan verdim türbüşona :A Haftaya halledeceğiz onu merak etme sen :A (haftaya da tam puan verdi) @Bully
@MasacRE- tam Gökhan fanı zaten, bayılıyor. :A Sizleri oyalayıp tam puanları yapıştırıyor. :A Hele bu sezon daha bi yüksek veriyor çünkü benim sezonda ona hitap eden sanatçı daha çoktu. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yalını türbüşonu falan bırak da ergenden nasıl kurtulacağız onu söyle sen :A 3 hafta üst üste 1 verdiğim oldu kadın yine final puanı alıyordu :A @xBUGRAx çok fena etkiledi forumu ne yapsak fayda etmeyecek galiba :A
bu sefer türbüşona kitlendim boşuna hedef saptırma:) önce türbüşon gidecek gariban ergenden ne istiyorsun :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE- tam Gökhan fanı zaten, bayılıyor. :A Sizleri oyalayıp tam puanları yapıştırıyor. :A Hele bu sezon daha bi yüksek veriyor çünkü benim sezonda ona hitap eden sanatçı daha çoktu. :D
Evet bu sezon benlik değil, Gökhan sevdiklerim arasında kaldı bunların içinde :A Ahmet Kaya'yı da yediniz zaten, Sezen de sınırda. Bu gidişle neredeyse her hafta tam puan vereceğiz türbüşona :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
önce @MasacRE- yi jüriden attırmam lazım bence:) dur ben @Çiğdem- i ikna edyim ( zaten kız bana aşık ikna etmem zor olmayacak :) )

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Evet bu sezon benlik değil, Gökhan sevdiklerim arasında kaldı bunların içinde :A Ahmet Kaya'yı da yediniz zaten, Sezen de sınırda. Bu gidişle neredeyse her hafta tam puan vereceğiz türbüşona :A
Klasik pop sevmediğin için benim heriflerle aran iyi senin. :A Ahmet Kaya kendini yedi, Sezen de yiyecek gibi, çok kötüydü bu haftaki seçimi bence.

Ver tabii tam puanları, @destere ile yiyin birbirinizi sonra. :A