eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 10.Hafta

Yeni geldi diye etikette ve listede başa koydum başka bir şeyden değil :A :A :A

Başkanlığı istemedi 1 verecekmiş türbüşona :A :A :A @Yiğitt @destere
Eskiden bi etiket listende en başta ben vardım, @destere trip yapıp kendini başa aldırmıştı. :A Önlemini baştan almışsın bu sefer. :A @sokak sanati da takıntılıdır bu konuda mesela, 2 tuhaf. :A

Aha şimdi de ben çıktım başına, uğraş dur. :A Yarışmada 2 haftam kalmış şurada, rahatımı bozdu adam. :A

İçim çok doldu şu sıra. Biraz elem keder kusmak istiyorum. Oy vereceğim bu hafta:A

Eskiden bi etiket listende en başta ben vardım, @destere trip yapıp kendini başa aldırmıştı. :A Önlemini baştan almışsın bu sefer. :A @sokak sanati da takıntılıdır bu konuda mesela, 2 tuhaf. :A

Aha şimdi de ben çıktım başına, uğraş dur. :A Yarışmada 2 haftam kalmış şurada, rahatımı bozdu adam. :A
Melunumu ilk sıraya yazmamışlar :A Büyük bir sorun :A

Ohaaa o aklımda bile yoktu ayoll :F :F :F Nelerle uğraşıyorsunuz tövbe tövbe :A :A :A @destere

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94