3-9 Eylül 2018 Haftanın En Çok Konu Açanları

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Listeye girmişim ama eski ben olsa, zirvede ya da zirveye yakın tanımalardı. Eskiden çok konu açardım, mesaj yazmaktan çok. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Listeye giren herkese tebrikler. :D
Bu konuda bile karşıma çıktın :A:A
Iyi :Z

Herzaman çoşuyorum :F Hafta sonu açılan konunun hasılatıydı bu :A azda girsem çokta girsem ilk 5e kapak atmışım 8 aydır :A Hafta içi yine yoktum piyasada. Hatta en çok Cumartesi günü konu açmıştım @Arslan Bey de profilime damlayıp yorum yapmıştı:A. Futbola gitmeseydim dahada konu açardım ogün :F

@xemrexxx nin bir zamanki hali gibi hafta sonuna gelip iz bırakıp gidiyorum :F

Artık sahalara dönmüşsündür sende yeniden? :D O halinle bile @Aserat ı geçmişsin :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,534
Puanı
1,060

Herzaman çoşuyorum :F Hafta sonu açılan konunun hasılatıydı bu :A azda girsem çokta girsem ilk 5e kapak atmışım 8 aydır :A Hafta içi yine yoktum piyasada. Hatta en çok Cumartesi günü konu açmıştım @Arslan Bey de profilime danlayıp yorum yapmıştı:A. Futbola gitmeseydim dahada konu açardım ogün :F

Artık sahalara dönmüşsündür sende yeniden? :D O halinle bile @Aserat ı geçmişsin :A
Şuanlık döndüm :A Her an çekilebilirim :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

Herzaman çoşuyorum :F Hafta sonu açılan konunun hasılatıydı bu :A azda girsem çokta girsem ilk 5e kapak atmışım 8 aydır :A Hafta içi yine yoktum piyasada. Hatta en çok Cumartesi günü konu açmıştım @Arslan Bey de profilime damlayıp yorum yapmıştı:A. Futbola gitmeseydim dahada konu açardım ogün :F

Yorumsuz birakmadim konulari. :A :A