FF Sorgu Odası-Hafta 74-Sorgudaki İsim xemrexxx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
BHND? (Ciddi cevap ver. :D) @xemrexxx
İyyy o pembe saçlarıyla ciddi cevap bekliyor:A

Ay neyse sende de birtakım sorunlar var ama çözemedim diğerlerini anlamak kolaydı :X sanki fazla kırılgansin; hayatta bir şey için yarışmayı seviyorsun zevk alıyorsun bundan ; ailevi konularda bir şey diyemem bilgim yok çünkü

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İyyy o pembe saçlarıyla ciddi cevap bekliyor:A

Ay neyse sende de birtakım sorunlar var ama çözemedim diğerlerini anlamak kolaydı :X sanki fazla kırılgansin; hayatta bir şey için yarışmayı seviyorsun zevk alıyorsun bundan ; ailevi konularda bir şey diyemem bilgim yok çünkü

Evet, biraz kırılganım,reelde bunu belli etmemeye çalışsamda hep çuvallarım. İlk kayıt olduğumda tam bir tv manyağıydım, kanal kurma hayallerim falan vardı (Yıldızlar için kafanı ütüleyip duruyormuşum şimdi düşündümde ) :F :F Ama şimdi ne tv izliyorum ne de öyle bir hevesim var, yine de senaryo bölümüne tamamen ara vermek istemiyorum. MS'de de yabancı şarkıları foruma sevdirmek için katılıyorum ama olmuyor, vakit ayıramıyorum ondandır. Yaşım bazen alay konusu oluyordu ama forumda büyüdüm diyebilirim.:X

Haftaya konuk var mı sırada? Belki ben katılırım :X @Çiğdem-

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Üniversiteyi nerede okudun? İzmir diye kalmış aklımda, İstanbul'u bırakıp İzmir'e gelmek nasıl oldu? Ben tam tersini düşünüyorum. :D @xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Üniversiteyi nerede okudun? İzmir diye kalmış aklımda, İstanbul'u bırakıp İzmir'e gelmek nasıl oldu? Ben tam tersini düşünüyorum. :D @xemrexxx
İzmir ekonomi üniversitesi de okudum
Galatasaray üniversitesi olmasını çok istiyordum o olmazsa şehir dışı yazarım dedim İzmir'i yazdım pişman mıyım evet ama üni ile alakalı değil İzmir bnm isim için ( medya ve iletişim ) İstanbul'a göre çok geride olduğu için:X

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İzmir ekonomi üniversitesi de okudum
Galatasaray üniversitesi olmasını çok istiyordum o olmazsa şehir dışı yazarım dedim İzmir'i yazdım pişman mıyım evet ama üni ile alakalı değil İzmir bnm isim için ( medya ve iletişim ) İstanbul'a göre çok geride olduğu için:X

Ekonomi'nin önünden yılda en az 5 kere geçiyorduk 1-2 sene önceye kadar. Evet Medya bölümü için İstanbul gerekli. :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet, biraz kırılganım,reelde bunu belli etmemeye çalışsamda hep çuvallarım. İlk kayıt olduğumda tam bir tv manyağıydım, kanal kurma hayallerim falan vardı (Yıldızlar için kafanı ütüleyip duruyormuşum şimdi düşündümde ) :F :F Ama şimdi ne tv izliyorum ne de öyle bir hevesim var, yine de senaryo bölümüne tamamen ara vermek istemiyorum. MS'de de yabancı şarkıları foruma sevdirmek için katılıyorum ama olmuyor, vakit ayıramıyorum ondandır. Yaşım bazen alay konusu oluyordu ama forumda büyüdüm diyebilirim.:X

Haftaya konuk var mı sırada? Belki ben katılırım :X @Çiğdem-
Aaa ilk 2 hafta dolu senide sıraya yazalım cnm :A

Aaa pazartesine sarkmaması için yarın 17:00 civarlarda atarız seni @xemrexxx :A akşamınada MS var zaten :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İdare eder :X soru sormayanlarin karısı senin gibi kocası @serhatt gibi olsun inşallah :A @Menes tam kanını dondurmalık beddua ettim:A
Aaa @MEnes sormadı değil mi ayıp etmiş :A :A :A

2 Saate yetiştirebilirse iyi 17:00 a kilit vurmaya gelirim sende oyunu yolla :F

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
*DreaM* ile ilk kavgan ne konuda oldu? :F @xemrexxx Kaç kardeşsin? Bu soru sorulmuş olabilir. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...