Yılın Son Yeni Favori Üyesi (Aralık - 2017)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Konuyu yeni gördüm tebrikler @Halef yorumların ilgimi çekiyor son zamanlarda. :) Zaten anime izliyorsun fotodan belli, bu ön yargıyı kıran insandan zarar gelmez. :A

Bu arada ben geldiğim ilk ay favori üye olmuştum ve olduktan sonraki ayda ayın favori üyesi olmuştum. Ha üstüne ilk yönetim seçiminde favori üyeden direk moderatör olmuştum. :A Niye bunları anlatıyorsun dersen böbürlenmek için değil, hiç birinin önemi yok takılmana ve burada geçirdiğin sürede keyif almana bak. Mesele bundan ibaret. :A

Teşekkür ederim. Aynen kendi halimde biriyim. Sende anime izliyorsun gibi gözüküyor:D

Bende seni tebrik ediyorum. Anlattığına göre bu kısa sürede başarılı olmanı kutlarım. Bende biliyorum, sağ üst köşede çıkan bir yazı değil sadece burdaki birkaç şahsın tebrik etmek yerine kendileri alamadığı için torpil, şike var dedirtmesi hiç hoş değil...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
iyi hatırlattın favori üye niye seçmiyoruz? :A @Harunnn60 @Çiğdem- @mrt-06 @Yiğitt @Aserat
Ben bilmem artık bak emekli yazıyor orda yaşlı başlı adamım. :A
Tebrik ediyorum, insan kendini ancak bu kadar güzel sıvayabilir. :A

Çok tehlikeli, girme sakın o işlere. :A
Karıştırma orasını o başka zamanın işi. :A Bak hatta oraya yazdım böbürlenme olarak algılama diye niye algılıyorsun. :A
Teşekkür ederim. Aynen kendi halimde biriyim. Sende anime izliyorsun gibi gözüküyor:D

Bende seni tebrik ediyorum. Anlattığına göre bu kısa sürede başarılı olmanı kutlarım. Bende biliyorum, sağ üst köşede çıkan bir yazı değil sadece burdaki birkaç şahsın tebrik etmek yerine kendileri alamadığı için torpil, şike var dedirtmesi hiç hoş değil...
Anime izlerim manga da okurum sağlam bir listem var önümüzdeki 1 yıllık programım bile hazır. :A

Evet haklısın o konuda. Yöneticiyken oylama yapıp favori üyeleri öyle belirliyorduk. Ve oy sayısı az değildi yani ortak kararla alınıyordu. Şike veya diğer şeyler pek olası değil, genelde hak eden hak ettiği şekilde değerlendiriliyor. En azından favori üye kısmında öyle diyeyim. :D Cezalarda geçmişte sorunlar oluyordu ama o bugünün konusu değil. :A