Necati Şaşmaz , Çakır'ın Ölümü Hakkında Konuştu.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Necati Şaşmaz katıldığı ,Akılda Kalan programın da, Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı ,Çakır'ın ölümü hakkın da açıklamalar yaptı.

Oktay ölüceğini bilerek diziye geldi diyen Şaşmaz.Bazı oluşan etkenler olduğunu ve sonunu daha erkene taşıdığını belirtip,diğer noktaları söylemediğinide sözlerine ekledi.

@takas @-KADİR-- @Polat Şaşmaz @vadikızı @emree-29 @S.G.A.T. @ömer karataş @xemrexxx @XanTier @Doğu @batuhankaralar

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Güzel bir program olmuştu özlemiştim Necati Şaşmazı bu konuyu Osman sınavda demişti sorulmuştu ona Oktay en az 20 bölüm erken çıktı diziden demişti;)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Film öncesi gündemde olma çabası. Çakır uzun süreçte Polat'ı yendi şimdi Polat yine Çakır üstünden prim yapıyor. :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Film öncesi gündemde olma çabası. Çakır uzun süreçte Polat'ı yendi şimdi Polat yine Çakır üstünden prim yapıyor. :A
Neyin kafasını yasiyon adam sormuş zorla cevaplamış adam umrumda bile olmaz 15 yıllık marka dünya markası olmuş ne boş konuşmayı seviyon

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Vatan'ı izliyorum az önce araya girdi, resmen günlük dizilerden oyuncu doldurmuşlar. Daha geçen bölüm 3 tane efsane oyuncu transfer ettik bence gerçek Vadi burada :A

Seni de anlamıyorum Batuş bazen Vadim de Vadim diyorsun bazen EDHO varken Vadi ne diyorsun. Son kararın ne yani Vadi mi EDHO mu? :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Seni de anlamıyorum Batuş bazen Vadim de Vadim diyorsun bazen EDHO varken Vadi ne diyorsun. Son kararın ne yani Vadi mi EDHO mu? :D
1-97 arası Vadi, sonrası için EDHO :A Ben lastik gibi uzadığı için sevmiyorum yeni sezonları hiç övmedim mesela :D

:DVadideki Çakır olmasa sence Edho bu kadar izlenirmiydi Batuhan
Abla Vadide Polat olmayacaktı, zorlama karakter olarak getirdiler adam 500 bölümdür ölmedi :A Çakır olmasa Vadi tutmazdı ama dizi baştan onun üzerine yazıldı olmaması imkansız :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
:DVadideki Çakır olmasa sence Edho bu kadar izlenirmiydi Batuhan

Kurtlar Vadisi'nde Çakır olmasaydı Kurtlar Vadisi diye bir dizi olmazdı muhtemelen abla, tutmazdı dizi. Diziyi Oktay Kaynarca'nın (Çakır'ın) üzerine kurdular. :A

Sonradan gelen ve zorlama karakter olan Necati Şaşmaz, yani Polat karakteriydi. :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Kurtlar Vadisi'nde Çakır olmasaydı Kurtlar Vadisi diye bir dizi olmazdı muhtemelen abla, tutmazdı dizi. Diziyi Oktay Kaynarca'nın (Çakır'ın) üzerine kurdular. :A

Sonradan gelen ve zorlama karakter olan Necati Şaşmaz, yani Polat karakteriydi. :A

Yanlış biliyosun sen dizi Polatın üzerine kurulu idi Polatın ön plana çıkması için Çakırın ölmesi gerekiyordu bunu bizzat Osman Sınav demişti bunu zorlama değil ilk oyunculuk
denemesinde bu kadar başarılı oluyorsa zorlama değildir:Dçakırdan sonra kaç bölüm devam etti biliyormusun çakır ölünce dizi izlenmez demişlerdi kaç yıl devam etti

1-97 arası Vadi, sonrası için EDHO :A Ben lastik gibi uzadığı için sevmiyorum yeni sezonları hiç övmedim mesela :D

Abla Vadide Polat olmayacaktı, zorlama karakter olarak getirdiler adam 500 bölümdür ölmedi :A Çakır olmasa Vadi tutmazdı ama dizi baştan onun üzerine yazıldı olmaması imkansız :D

:F:FBatuhan çok komiksin bu konuda pek bilgin yok sanırım Osman sınav kendi söyledi ben bu diziyi Polat karakteri üzerine kurdum senaryoyu yazarken Necatiyi gözlemledim o yüzden Polat için onu seçtim dedi Çakır Polat öne çıksın diye ölmesi gerekiyordu öldü Çakır ölünce kaç bölüm devam etti dizi demi

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,482
Puanı
280
Yanlış biliyosun sen dizi Polatın üzerine kurulu idi Polatın ön plana çıkması için Çakırın ölmesi gerekiyordu bunu bizzat Osman Sınav demişti bunu zorlama değil ilk oyunculuk
denemesinde bu kadar başarılı oluyorsa zorlama değildir:Dçakırdan sonra kaç bölüm devam etti biliyormusun çakır ölünce dizi izlenmez demişlerdi kaç yıl devam etti

:F:FBatuhan çok komiksin bu konuda pek bilgin yok sanırım Osman sınav kendi söyledi ben bu diziyi Polat karakteri üzerine kurdum senaryoyu yazarken Necatiyi gözlemledim o yüzden Polat için onu seçtim dedi Çakır Polat öne çıksın diye ölmesi gerekiyordu öldü Çakır ölünce kaç bölüm devam etti dizi demi
aynen oktay kaynarca yarı konuk oyuncuydu bir nevi vadide

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Ne Polat'ı ya, sesi bile dublaj olan çakma bir karakterden bahşediyoruz. Oktay Kaynarca (Çakır) Necati Şaşmazı (Polat) her türlü 5'e katlar.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Ne Polat'ı ya, sesi bile dublaj olan çakma bir karakterden bahşediyoruz. Oktay Kaynarca (Çakır) Necati Şaşmazı (Polat) her türlü 5'e katlar.

Sesi evet dublaj ama oyunculuğu u geliştirdi buda bir gerçek Oktay kaynarca 2 sezon oldu efsane bir karakter sundu bize ama o çıkınca dizide 11 sezon sürdü Necati şaşmaz olmasa zor izlenirdi :D