Kurtlar Vadisi VATAN Yorum&Sohbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan takas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Necati Şaşmazın babasının ismi Kadir mesleği imam :A Bizde Necati Şaşmaz gibi bir evlat yetiştirir miyiz acaba Allah nasip etsin :A

Aga güzel gidiyor, Dizi için Şubat gibi olabilir dedi ama isim degisikligi düsünüyormuş.

Kardeşlerini sordu Raci Şaşmaz'ı, " Kardeşler aynı şirkette veya işte bulunmak zorunda degiller, Başka iş yapmak istiyorum dedi ve ayrıldı " dedi . Ama iyi işler yaptıgına inanıyorum Allah yardımcısı olsun dedi

Aynen barışmış olabilirler, inşaat işindeler ama ben o işte degilim dedi haydi bakalıım :)
ya yazmıyor bari yol göstersin

Tekrarını izlicem ev kalabalık misafir geleceği tuttu

Vay be Süleyman Çakır'ın ölüm afişinide gösterdi :A:A İyi yerden kitlemeye başladı sunucu eski jenerik falan filan

Mematinin ölümü ah ulan :D Kötü yerden vurdun HaberTürk

Son düzenleme:
Veyis Ateş de anlayan anladı diyor :A Olağanüstü genel kurulda ne oldu ben onu merak ediyorum Raci Şaşmaz yine yönetime girdi diyorlar.

@-KADİR-- aga reklam iyice artmış otobüslerin arkasında falan bile görüyorum çok iyi gidiyor :D

Vay be dk 1.17.20 'de Raci Şaşmaz'a tatlı bir gönderme yapıyor :) İnşallah barışırlar.

Tamamını yükledim ; @-KADİR- @Polat Şaşmaz @Doğu @takas @batuhanka

İsabet oldu ozaman usta :D

Tamamını şimdi izledim çok iyi ya bu adam harbi efsane hayatı çok iyi yaşamış çok üst düzey