22 Eylül 2017 Cuma Reyting Sonuçları

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
yine biz 1. olmuşuz. Aslında bu sıralamayı tahmin ediyordum bir nevi. @denizz19 seninle konuşmuştuk galiba bu konuda kim geride kalır diye. Kalp atışı olmuş tahmin ettiğim gibi. İstanbullu Gelin 3 e düşer demiştin ama oranlarını korumuş. Çok total dizisi var ve İstanbullu gelin ile kitlesi çakışan yok bu diziler arasında. Ondan dolayı da totalde oranlarını korumuş.
Ben Şevkate şaşırdım ab de kıyasıya gider dedim ama baya o da etkilenmiş.

Kalp Atışı zaten kore dizilerin ömrü belli. Bunda Anne dizisinden örnek alınabilir. 10. bölümden sonra düşmeye başlamıştı ki orjinali 11 bölümdü.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,602
Puanı
1,061
yine biz 1. olmuşuz. Aslında bu sıralamayı tahmin ediyordum bir nevi. @denizz19 seninle konuşmuştuk galiba bu konuda kim geride kalır diye. Kalp atışı olmuş tahmin ettiğim gibi. İstanbullu Gelin 3 e düşer demiştin ama oranlarını korumuş. Çok total dizisi var ve İstanbullu gelin ile kitlesi çakışan yok bu diziler arasında. Ondan dolayı da totalde oranlarını korumuş.
Ben Şevkate şaşırdım ab de kıyasıya gider dedim ama baya o da etkilenmiş.

Kalp Atışı zaten kore dizilerin ömrü belli. Bunda Anne dizisinden örnek alınabilir. 10. bölümden sonra düşmeye başlamıştı ki orjinali 11 bölümdü.
Ama kazanan Aşk ve Mavi :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ama kazanan Aşk ve Mavi :A
Onu da demiştim galiba. Totali bırakmaz diye. (b):A
Bu şekilde gider bence. Tüm kanallar zaten dolu. Show yeni dizi koyar en fazla ki o da başarılı olur mu muamma. Arka Sokaklar gidici olabilir. Kanalın o kadar dizisi var başlayacak. 3 boş günü var desek Arka Sokaklar elveda olur ki bitsin artık yani.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,602
Puanı
1,061
Onu da demiştim galiba. Totali bırakmaz diye. (b):A
Bu şekilde gider bence. Tüm kanallar zaten dolu. Show yeni dizi koyar en fazla ki o da başarılı olur mu muamma. Arka Sokaklar gidici olabilir. Kanalın o kadar dizisi var başlayacak. 3 boş günü var desek Arka Sokaklar elveda olur ki bitsin artık yani.
Arka Sokaklar 5,5 küsür reyting alıyor hayatta bitmez bir karakter ölme tehlikesi yaşasın yine 10 alır :F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Arka Sokaklar 5,5 küsür reyting alıyor hayatta bitmez bir karakter ölme tehlikesi yaşasın yine 10 alır :F
Düşün Pazartesi Fatih olacak. Meryem Çarşamba, Vatanım Sensin Perşembe, Cumartesi Sevdanın Bahçesi(ki bence sürpriz yapacak.) E 13 dizi başlayacak. Gülsenin dizisi kesin tutar ve Pazar olur. 12 diziden de başlaması için Arka Sokaklar finish.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,602
Puanı
1,061
3 alan İsimsizler varken 5 alan Ver Elini Aşk mı kurban olacak sanmam. :A
İsimsizler, Çocuklar Duymasın, Ver Elini Aşk, Arka Sokaklar kesin biter bence.
Hı Rıza babayı soyarlarsa o ayrı. :A
İsimsizler zaten bitecek kaçarı yok. Çocuklar Duymasın da çok uzun soluklu olmayacak gibi ama bakalım.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Şevkat iyi gitmiş TOTAL'de zirveyi alır iyi bölümlerle.

Kalp Atışı beklediğimin ötesinde düşüş yaşamış. :A

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
İstanbullu Gelin 1.likleri kapmış tebrikler. :)

Bildiğim bir dizi değildi ama fragmanlarından dolayı dün oturdum bölümü izledim baştan sona.

Çekimler, oyunculuklar ve müzikler gerçekten çok çok iyi, kaliteli.:ok:

Akif karakteri çok güldürdü bu arada ona daha çok önem versinler.:F

Boş olursam denk geldiğimde izlerim sanırım.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kalp Atışı son bölümlerde ki kötü senaryoları ile daha çok düşür. :A Hastane dizisini çekmeyi beceremiyorlar. :A

Şevko düşmüş ilginç.

Reaksiyon puanı
152
Puanı
55
Şevket iyi gitmiş total +6 ab ve abc1. +5 treyitnfker
Arka sokaklar da sezona göre iyi ti gidiyor daha. Ney dyapsın total +6 abc1 +4,5 Reyting
İstanbullu gelin totalde orta ab abc1 çok iyi gitmiş +7 +6 almış durağan bölümdü
Kalp atışı durgun bölümdü Totalde 3 kelere düşmüş ab 3. Olmuş abc1 4. Olmuş Öbür bölüm 2. Olur ab
Aşk mavi uçmuş 7 Reyting ile totalde abc1 +5 almış