Yıldızlar Yarışıyor 7.Sezon | 2.Hafta Sonuçları

@turkuazz teşekkürler güzel puan :D

2. Olmuşum. Bu ayarda devam edelim o zaman. Kaan ile finale.:Z Final bölümünden bi efsane sahne bekliyorum. Elim baya kuvvetli.:bhr:

Yıldız aldım dimi @MayısKralı :A @xemrexxx jüri olmalı çok seviyor Kaan'ı:A

Geçen haftaya göre biraz düşmüşüz ama iyi yine. @Sherlock oy kullanmış olsaydı 3.olabilirdim diye düşünüyorum. ss

@Çiğdem- tebrikler canım açık ara yapmışsın yine :D

@vadikızı @sokak sanati sizlere de tebrikler. :D

@MayısKralı final puanlarını eklememişsin :D

@turkuazz geçmiş olsun, Yüksek Sosyete kötü seçim oldu sanırım, dizi etkisi de önemli :( Sağlık olsun diyelim.

Hazar Ergüçlü için cidden üzüldüm @turkuazz .Sahne basitti ve yazdığım gibi klişeydi ben Eda Ece gider diye düşünmüştüm.Senin sahne biraz da kısa olunca daha az etkilemiş demek ki.Keşke Medcezir üzerinden gitseydin.Onun senaryosu daha sağlamdı.Geçmiş olsun:)

Aslında iyi sahneler bulunuyordu daha ancak olmadı çok fazla hafta yarışmada kalmayı planlamıyordum ama 5.haftaya kadar olabilirdi,sağlık olsun kalan tüm yarışmacılara başarılar:)

Aslında iyi sahneler bulunuyordu daha ancak olmadı çok fazla hafta yarışmada kalmayı planlamıyordum ama 5.haftaya kadar olabilirdi,sağlık olsun kalan tüm yarışmacılara başarılar:)

Ben sahneni bilmiyorum,Yüksek Sosyee izlerdim belki izleseydim puanım yüksek olabilirdi ama 6 puan kapanmazdı herhalde. Geçmiş olsun seni jüri olarak ve allstarda görmek istiyoruz. :)

Yine iyi bir sonucla bitirmisiz iyi puan veren herkese tesekkürler :A