TVen Forum Magazin Başlıyor! | Tanıtım Fragmanı

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben göz önünde olmayı sevmiyorum Esracım ya, kem gözlere falan geliriz şimdi :A Paparazzilere yakalanmam kolay kolay :A
Ayy hadi ordan, tek bir dilim baklava kime yetecek de bari şuna Kaan'cım. :A

Talibim çok da aslında ben beğenemiyorum bir türlü :A @dizi kolik
Nisa'cım vardı en son ne oldu o iş ben bihaberim her şeyden, gel bir dinleyeyim tüm sıkıntılarını güzin ablalık yapayım azıcık. :F

@Harunnn60 ilk bölüme 1 yıl aradan sonra Fav10'a gelen beni haber yapabilirsin Hem de manşete koy, reytingler tavaaaan. :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Nisa'cım vardı en son ne oldu o iş ben bihaberim her şeyden, gel bir dinleyeyim tüm sıkıntılarını güzin ablalık yapayım azıcık. :F

@Harunnn60 ilk bölüme 1 yıl aradan sonra Fav10'a gelen beni haber yapabilirsin Hem de manşete koy, reytingler tavaaaan. :F
Ah evet ama o 1 yılda neler yaptın, forumu nasıl buldun, kimleri özledin bunları özelden anlatırsan sevinirim :F :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ah evet ama o 1 yılda neler yaptın, forumu nasıl buldun, kimleri özledin bunları özelden anlatırsan sevinirim :F :F
Aaa bu bir röportaj teklifi mi? :X Bi ajandama bakayım. :F

Şaka bi yana sormak istediğin sorular varsa özelde konuşalım, dökmeyelim burada yoksa programa malzeme kalmayacak. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Madem o kadar kanal açtınız. @mrt-06 bi evlilik izdivaç programı yapın. @Çiğdem- ve @destere sunsun. :F Evlendirmezsiniz zaten. :A Sırayla tüm üyeler birbiriyle flört etsin. Bak forum magazine de malzeme çıkar hem. :X
Ben öyle bir format düşünmüştüm hatta foruma da uyarladım kafamda ama forum bu formatı kaldıramaz. Bir müddet sonra bayan üyelerin azlığından dolayı erkekler erkeklere talip çıkmak zorunda kalacak birde. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Aman o konuya hiç girmeyelim, yaşandı bitti saygısızca :A Forumda da az kişi biliyordu zaten, şu anda ifşa etmen de harika oldu :A

Olur dertleşiriz tabii Esra'm :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Madem o kadar kanal açtınız. @mrt-06 bi evlilik izdivaç programı yapın. @Çiğdem- ve @destere sunsun. :F Evlendirmezsiniz zaten. :A Sırayla tüm üyeler birbiriyle flört etsin. Bak forum magazine de malzeme çıkar hem. :X
hhahah aa yılık iznine çıktı ayoll ekimde gelir ama kış sezonuna öyle birşeyler ayarlayabiliriz gerçekten @Harunnn60 stüdyoda olay çıkaran adamı oynar kafasında bardak kırar :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben öyle bir format düşünmüştüm hatta foruma da uyarladım kafamda ama forum bu formatı kaldıramaz. Bir müddet sonra bayan üyelerin azlığından dolayı erkekler erkeklere talip çıkmak zorunda kalacak birde. :A
Aaa öyle daha da iyi olur kankee. :F Daha ilgi çekici olur. :F

Sen bu işi bi düşün. :X

hhahah aa yılık iznine çıktı ayoll ekimde gelir ama kış sezonuna öyle birşeyler ayarlayabiliriz gerçekten @Harunnn60 stüdyoda olay çıkaran adamı oynar kafasında bardak kırar :F
@cevaa'da olur kız. :F Çok iyi reytingler alırsın, yarın bir gün para kazanırsın felan kendi kanalını kurarsın belki. :F

Aman o konuya hiç girmeyelim, yaşandı bitti saygısızca :A Forumda da az kişi biliyordu zaten, şu anda ifşa etmen de harika oldu :A

Olur dertleşiriz tabii Esra'm :D
Ay ben forum içi forum dışı bir şey demedim Kaan'cım aaa, niye ifşa edeyim seni? :(

Gel gel özelde dinleyeyim sıkıntılarını. Hem bende anlatırım bir şeyler. :X

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Erkeklerde çıkabilir bence şu son aylarda tavan yaptı forumda LGBT'ciler. :A

@cevaa'da olur kız. :F Çok iyi reytingler alırsın, yarın bir gün para kazanırsın felan kendi kanalını kurarsın belki. :F

Ay ben forum içi forum dışı bir şey demedim Kaan'cım aaa, niye ifşa edeyim seni? :(

Ya sen böyle Güzin abla gibi anlat dedin ya benimde anlatasım geldi aşk hayatımı filan. :( @Çiğdem- de ilgilenmiyor uzun zamandır benle zaten. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061

Özelden cevap yazarken formatı da anlatayım çok komik :A