2016 En Favori Yabancı Şarkı - 2016| 2.TUR|A Grubu

En Fazla 2 Şarkıcıya Oy Verebilirsiniz!

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,761
Puanı
1,061
HARUN 2.jpg

Kurallar

*En fazla 2 aday seçebilirsiniz.
*En yüksek oy alan 2 kişi bir üst tura çıkacak.
*Oylama süresi 3 gün.

Demi Lovato - Stone Cold

Justin Timberlake - Can't Stop The Felling

Sia - The Greatest

Martin Garrix & Bebe Rexha - In The Name Of Love
Ariana Grande - Side To Side ft. Nicki Minaj

Greatest
Side to Side

In the name of love diyemedim.:T:

@Doğu ariana ve demi demezsen hakkımı helal etmem :)

Haruna söyle açsın oyları atayım Lovatoya :A
@Harunnn60 yanlışlıkla arkadaşımız hiç sevmediği sia ya oy vermiş bir zahmet oylamayı bir beş dakikalığına açarsan cennetteki yerin şimdiden garantide :)

@Forumdash @sokak sanati justin tımbırloptan nefret ettiğinizi kendiniz söylemiştiniz:) onun için oylar ariana ve demiye bu gurupta :)

@MasacRE- bu gurupta yani üst turlarda oy vereceğine söz vermiştin hep verdiği sözlerde durur diye seni öve öve bitiremiyorum istersen sor arkadaşlara :) o yüzden övgülerimi boşa çıkarmazsın umarım ve burda ariana ve demi der verdiğin sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşarsın umarım :)

Son düzenleme:

@Harunnn60 yanlışlıkla arkadaşımız hiç sevmediği sia ya oy vermiş bir zahmet oylamayı bir beş dakikalığına açarsan cennetteki yerin şimdiden garantide :)

@Forumdash @sokak sanati justin tımbırloptan nefret ettiğinizi kendiniz söylemiştiniz:) onun için oylar ariana ve demiye bu gurupta :)

@MasacRE- bu gurupta yani üst turlarda oy vereceğine söz vermiştin hep verdiği sözlerde durur diye seni öve öve bitiremiyorum istersen sor arkadaşlara :) o yüzden övgülerimi boşa çıkarmazsın umarım ve burda ariana ve demi der verdiğin sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşarsın umarım :)
Bana göre bu kategori çoooooooooook kötü ama bunlara verdim. Martin ft Bebe'de sen ver oy :X
  1. Martin Garrix & Bebe Rexha - In The Name Of Love
  2. Ariana Grande - Side To Side ft. Nicki Minaj

Yaaaaaaaaaaa:rage::rage::sweat::sweat: Arianaya basamadım oyu, eidtle oylarımı @Harunnn60

Bana göre bu kategori çoooooooooook kötü ama bunlara verdim. Martin ft Bebe'de sen ver oy :X
  1. Martin Garrix & Bebe Rexha - In The Name Of Love
  2. Ariana Grande - Side To Side ft. Nicki Minaj
bebe rexa yı bende severimde kazanma şans yok bari diğer oyu demiye ataydın bir işe yarardı :)

batırmışsın burdada zaten @EFE UYSAL da hata yapmış @Harunnn60 un bir düzeltme hakkı tanıyacağına eminim tek oymu olur:) hem senin mesajın var yukarda ariana dediğin net bir şekilde belli lady gaga düzeltme hakkı vermezse forumu başına yıkarız :)
Bir oy bir oydur. Bir oy neyi değiştirir diye düşünmez heralde @Harunnn60 :A

@Çiğdem- im hogatham unutmayalım burayı :)
Ariana Grande - side to side
Demi Lovato - stone cold

Sie Ariana dedim.:A

Demi Lovato - Stone Cold (Favorilerimden)

Demi Lovato - Stone Cold

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...