Kırgın Çiçekler 86.Bölüm Yorumları

Hristiyan misafirlerimiz konuyu takip ediyorlar. :A @denizz19 din kardeşlerine bir selam gönder buradan. :A
2844390-selam-olsun.jpg

Tabiki izliyorum :D

Süper başladı bölüm. Meral gerçekleri Kader'den sakladı şimdilik ama bakalım nasıl açığa çıkacak? Kesin Macide açığa çıkarır :D Defne annesi sandığı kadından fena kazık yiyecek yalnız kadının niyeti apayrı kızlara oyun oynayacak gitti böbrekler :D

Ask ve Mavi ile Kırgın çiçekler karşılıklı reklam :)

Ask ve Mavi ile Kırgın çiçekler karşılıklı reklam :)
Aynı yapım şirketleri olduğu için reklamlarını yapıyorlar :D

Bölüm çok iyi yalnız. Diziyi eskiden izleyenlere sesleniyorum dizi ilk sezonki tadına dönmeye başladı bu sebeple AB oranları da yükseldi geçen hafta. @-KADİR-- @MayısKralı @Billy Kane bence bi bakın :D

Aynı yapım şirketleri olduğu için reklamlarını yapıyorlar :D

Bölüm çok iyi yalnız. Diziyi eskiden izleyenlere sesleniyorum dizi ilk sezonki tadına dönmeye başladı bu sebeple AB oranları da yükseldi geçen hafta. @-KADİR-- @MayısKralı @Billy Kane bence bi bakın :D
alinti yapayimda etiketin gitsin :) Ben bu aralar dizilerden sogumusum. tekrarina bakarim suan izliyorum ama bir yandan isim var cok konsantre bakmiyorum
@tolgab

Sen diziyi en başından beri izliyor musun :D
yok ilk bölumumu diyorsun ? hayir ben dizinin ortalarinda izlemeye baslamistim. ilk zamanlar Turkiye'deydim . Kasimdan bu yanada kacirmadan izliyordumda su son 2 hafta tv den bakmiyorum pek

Tabiki izliyorum :D

Süper başladı bölüm. Meral gerçekleri Kader'den sakladı şimdilik ama bakalım nasıl açığa çıkacak? Kesin Macide açığa çıkarır :D Defne annesi sandığı kadından fena kazık yiyecek yalnız kadının niyeti apayrı kızlara oyun oynayacak gitti böbrekler :D

Anlat bakem neler kaçırdım dizide kısa özet geç:D

Meral mektubu gizledi Kader'den. Kader'in gerçeği öğrendim demesi Meralin rüyasıymış. Kızların böbreklerini alacak olan kişi Defneye senin annenim diye tanıttı. Şimdi de kızların yetim olduğunu öğrendi :D

:DÇokk tşk ederim cnmm defneye tanıtırken görmüştüm kadını anladım yalan söylediğini zaten ay bu Güneyin annesine ne olmuş böyle yaa

@denizz19 salak defne yüzünden kızlarına başına gelene bak ya

Son düzenleme:
:DÇokk tşk ederim cnmm defneye tanıtırken görmüştüm kadını anladım yalan söylediğini zaten ay bu Güneyin annesine ne olmuş böyle yaa

@denizz19 salak defne yüzünden kızlarına başına gelene bak ya
Güney'in annesi merdivenden inerken düştü :F Aynen bakalım nasıl kurtulacaklar :D