En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kiz daha bende dün ögrendim zaten. sen dun yoktunki. yoksa @denizz19 niye saklasin senden

Yaa tabii aha burdayım şimdi deseymiş piss ne olacak kız sen merak etme ben gebertmezmiyim onu :ppp: @denizz19 gelmişte gülüyo bide gülmee

Bu şakayı daha fazla sürdürme bence foruma bakmadığım bir anda gafil avlandım messengerdan sordu Ve gerçeği öğrendi :F

Tüü allah seni niye diyon bee :F @Dosi ben diyecektim şimdi yaa

Bu şakayı daha fazla sürdürme bence foruma bakmadığım bir anda gafil avlandım messengerdan sordu Ve gerçeği öğrendi :F
:F hahahhahhahha zaten hemen messengere saldirir bilmezmiyim :F
bundami gafil avlandin ? :F:F

:F hahahhahhahha zaten hemen messengere saldirir bilmezmiyim :F
bundami gafil avlandin ? :F:F
Canım sıkılıyor demişti bir şarkı söyledim sonra siz sözlendi falan diye konuşmuşsunuz bana da yazdı Deniz sen sözlendin mi dedi ben de Yoo o nerden çıktı dedim ki akabinde senin söylediğini öğrenince geç kaldım :F

:F:Fsaldırmadımm bee önce @denizz19 yazdııı şarkı söyledide bana:love1:
neyse baska bir uyari yapayim, sen baska zamnalarda benimle ilgili @denizz19 u SIKISTIRIRSAN seni silerim :)
Deniz öyle bir durumda bana bildir :D

Canım sıkılıyor demişti bir şarkı söyledim sonra siz sözlendi falan diye konuşmuşsunuz bana da yazdı Deniz sen sözlendin mi dedi ben de Yoo o nerden çıktı dedim ki akabinde senin söylediğini öğrenince geç kaldım :F
:D neyse az da olsa kandi sonucta :A
hangi sarkiyi seslendirdin bakalim ?

neyse baska bir uyari yapayim, sen baska zamnalarda benimle ilgili @denizz19 u SIKISTIRIRSAN seni silerim :)
Deniz öyle bir durumda bana bildir :D

:D neyse az da olsa kandi sonucta :A
hangi sarkiyi seslendirdin bakalim ?

Sıkıştırmadım ben ne kaana ne de @denizz19 hakkında sıkıştırmadım sıkıştırmam da :(
deniz sıkıştıracak ne dedim hastaydın merak ettim sadece sordum tmm deyip konuyu kapattım:T öyle değilmi deniz