Bizim Site 1.Bölüm -Yeni Dizi

1.Bölüme Kaç Puan Verdiniz

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 3

• 4

• 5

Oy: 1 8.3%
  • 6

Oy: 1 8.3%
  • 7

Oy: 4 33.3%
  • 8

Oy: 2 16.7%
  • 9

• 10

• Kullanılan toplam oy
    12

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Bu Hikaye Googlenin Forumların Konusunu Ve Çekişmelerini Anlatan Hikayedir Kimse Üstüne Alınmasın

FF Ailesi

Favori.Forumumun Aileri:Fks 14,Reytingölçer,OzaN,Duygusuz,Neferian,Nefert,Osmanaslan,Lighting,Kralemçi,Anakin,Scarlet,Emreuemreu,The Killing,Cenation Ve Tüm FF Üyeleri

Günlerden pazartesi güneşli bir günde FF aileleri piknik yapmak için bir araya gelirler

The Killing:En son siteye birkaç hafta önce girmiştim epey yavaştı site şimdi ise epey hızlanmış OzaN

OzaN:Ben uğrasana kadar ooo!!!!

Osmanaslan:Beyler hadi burası boş geçemin oraya

Kralemçi:Arkadaşlar oraya oturmasak buradan oraya bulaşıkları yıkamak için Sinirşey için uzak

§inir_§ey:Benim için uzakta senin için uzak değil mi?

Kralemçi:Niye uzak olsun bulaşıkları ben yıkamıyacağım sen yıkıyacaksın he tabi köfteci 1 km uzakta onun için diyorsan uzak

Fks14:Tamam arkadaşlar kesin kavgayı ben yıkarım

Osmanaslan:Hayat insanın çok vaktini alıyor ulaşamıyacağım bulaşıklarla şimdiden söylemem lazım

§inir_§ey:İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum....!

Osmanaslan:Bana mı dedin?

§inir_§ey:Kötü birşey söylemedim Kralemçiyi daha çok seviyorum dedim

Kralemçi:Bak ayıp oluyor

Bu arada AlemTo arabasınla gelir

AlemTo:Hey millet!!! dönerken bununla gideceğiz

Neferet:Araba dediğine bak sen

AlemTo:Zaten millet bununla gideceğiz derken seni kasdetmedim

Neferet:Bende zaten bununla gideceğim demedim

AlemTo:Son gülen iyi güler

Neferet:Son gülen sen olacaksın, çünkü geç anlıyorsun

AlemTo:Ha Ha Ha

Neferet:Bak yine geç anladın sen güldün

AlemTo arabadan İncikleri(İncik et türüdür) getirir

AlemTo:Cenation,Scarlet,OzaN gel biz mangalı yakalım

Hepsi Tamam der.Cenation ve Scarlet odun vs yakacak aramaya giderler

AlemTo:OzaN bizde etleri yıkatalım

AlemTo:§inir_§ey hadi etleri yıka

§inir_§ey:Neyse getirin yıkayıp gelem ben aç olmasam yıkamazdım iyi tarafıma geldiniz dua edin Hayvanları çok seviyorum,özellikle kızarmış tavuğu !

Xdragxx:ha ha bugün sen talk show hazırla bence

§inir_§ey:Küçükken babam yazdıracaktı ama ben istememiştim

Xdragxx:(kafasını kaşır)hey!!!! Admin gelmediler mi daha bizimkinler

OzaN:Geldiler geldiler şimdi!!!

OzaN AlemTo Cenation ve Osmanaslan etleri pişirirler

§inir_§ey meyveleri domatesleri herkes işbirlik içinde yemekleri hazırlar.Yemek Biter ve...

AlemTo:Hadi Toplayın eşyaları gidelim geç oldu

Neferet lavobaya gider

Herkes toplanmıştır AlemTo Neferet yokken hemen basıp gider

Neferet:Ula bunlar nereye gitti beni bırakıp bu saatte otobüs minübüs takside geçmez off!!!!!

AlemTonun minübüs arabası gazı biter benzikliğe 3 km vardır...

AlemTo:Hadi biriniz benzin alıp gelsin bende yata koyam burada

OzaN:Yok ya!!! sen alıp geleceksin

AlemTo:Ben niye alıp geleceğim oylama yapalım

AlemTo:Evet arkadaşlar ben gitsin diyenler el kaldırsın(ve herkes kaldırır) AlemTo Benzinliğe giderken kendi kendine ulan!! benzin parasını admine kattıracaktım ama hep benzim parası bana kalktı hemde tabanlarım

AlemTo en sonunda benzinliğe varır......

AlemTo:Ulaa şuna bir benzin doldurun

Benzinci:Tamam abi hemen !!!

AlemTo:İşler zor mu kardeş !!

Benzinci:Zor olmaz mı hiç abi geçenlerde adama sigara içinmez dedim adam bana Benzinlikte sigara içmeyiniz. Hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı... dedi

AlemTo:Size yapilmasini istemediginiz bir seyi baskasina yapin. Çok zevkli oluyor...

Benzinci (şaşkın) içinde kalır para ister borcunuz 50 tl

AlemTo:Ne 30 Mu 20 Olmuyor Mu?

Benzinci:Ama Beyfendi

AlemTo:Tamam Tamam Al 50 Tl 5 Kuruş O 5 kuruş ile sakız çiğnersin sende kalsın

Benzinci:Tamam (gittikten sonra) ne beyinsizler var arkadaş!!!

AlemTo sallana sallana gelirken eski üyelerden Tazıcan gelir

Tazıcan:ula senin yüzünden ban yedim ondan sonra siteye gelmedim senin yaptığın oldu mu şimdi ?

AlemTo bakmaz bile arkasına gider

Tazıcan:Soruyom...Hee ne dersin

AlemTo:Sürüm sürüm sürün arko crem Deyip gider

Bu arada Neferet AlemToya yapacağını planı düşünürken Facebook kurucusunun adamları nefereti bayıltıp ve arabayı koyup hızla gaza basıp götürürler

1.Bölüm Sonu

Neferete Ne Olacak??? AlemTo benziklikten dönene kadar ne süprizler gelecek??? FF Aileri arabada başına neler gelecek hepsi ve daha Fazlası Yarın Favori Forumumda

ocean
rorschach
pivotsport
devil

Son düzenleme:
güzel espriler biraz daha gelişirse daha da güzel olur puanım 8...

@1 eklendi anket oy için sağol
@2 espriler beğenmedin mi yoksa beğenip daha gelişirse daha mı iyi olur ona göre hazırlanam bir daha ki bölüme:)

beğendim ama daha güzel olabilir zaten seninle benim komediye bakış açım çok farklı

1.Bölümü epey beğendim benide kattığın için sağol yazım hatası bulmadım bu dizin güzel olmuş öteki diziye göre puanım:10

7 puan verdim. Hikaye güzel olacak gibi :)

Yalnız yazım yanlışları çok vardı. Aslında puan kırmam gerekirdi yanlışlar için de ama ilk bölüm olduğu için kırmıyorum :)

Favori.Forumumun Aileri: Fks 14,Reytingölçer,OzaN,Duygusuz,Neferian...

Burada "FavoriForumum Ailesinin Üyeleri" gibi bir ifade daha doğru olurdu. Birden çok FavoriForumum ailesi varmış gibi bir anlam çıkıyor.

§inir_§ey meyveleri domatesleri herkes işbirlik içinde yemekleri hazırlar.Yemek Biter ve...
Cümlenin ikinci kelimesinin baş harfi büyük yazılmaz :)

AlemTonun minübüs arabası gazı biter benzikliğe 3 km vardır...
Burada AlemTo'nun olması gerekir. Yani kesme işareti olmalı. Ayrıca kırmızıyla işaretlediğim yerler hatalı :)

Daha pek çok yazım hatası gördüm ama birkaç tanesini yazabildim şimdilik. Bundan sonra herkesin yazım yanlışlarını çıkaracağım ki düzeltip daha iyisini yazın :)

Başarılar ilerleyen bölümlerde :)

Bu arada Neferet AlemToya yapacağını planı düşünürken Facebook kurucusunun adamları nefereti bayıltıp ve arabayı koyup hızla gaza basıp götürürler

arabayı niye koyuyolar onu anlamadım :D yaya zor olmaz mı :D

7 puan verdim. Hikaye güzel olacak gibi :)

Yalnız yazım yanlışları çok vardı. Aslında puan kırmam gerekirdi yanlışlar için de ama ilk bölüm olduğu için kırmıyorum :)

şinir şey de isim olduğundan büyük yazdım ama hata çokmuş epey hiç farketmedim bundan sonra daha dikkatli olacağım :)

Burada "FavoriForumum Ailesinin Üyeleri" gibi bir ifade daha doğru olurdu. Birden çok FavoriForumum ailesi varmış gibi bir anlam çıkıyor.

Cümlenin ikinci kelimesinin baş harfi büyük yazılmaz :)

Burada AlemTo'nun olması gerekir. Yani kesme işareti olmalı. Ayrıca kırmızıyla işaretlediğim yerler hatalı :)

Daha pek çok yazım hatası gördüm ama birkaç tanesini yazabildim şimdilik. Bundan sonra herkesin yazım yanlışlarını çıkaracağım ki düzeltip daha iyisini yazın :)

Başarılar ilerleyen bölümlerde :)

Epey hatam varmış:) düzelteceğim dikkatli davranacağım her cümleye öteki bölümde kusursuz yapmaya çalışacağım

Senin dizinede epey adaletsiz davraniyorlar.. 5 ve 6 puan vererek.. Bence hiç haketmiyor 5 ve 6 puan..

Neyse herkesin kendine göre zevkleri vardir.. :)

@18 eyw:)
@17 güzel yorumun için teşekkür ederim ama 5 6 verenlerinde sebebi varsa zevk işidir sebebi olmadan verdilerse haksızlık olur

yazım hataları dikkatimi çekti OzaNın dedikleri bundan sonra dikkat edeceğim ama ben birşey anlamadım minübüs kelimesinde nerede hata var ?:) onu anlamadım

minibüs olacak. :)

Ama bana da adaletsiz davrandilar neyse.. Bu konulara girmeyelim.. Herkesin zevki kendine:)