ATV'den "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" Skandalı!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
batuhankaralar yeni bir haber konusu açtı

ATV'den "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" Skandalı!

EDHO.jpg

ATV, dün akşam Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını kızdırdı!​

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Meryem Uzerli ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştığı dizi dün Cumhurbaşkanı Özel yayını sebebiyle saat 21:00'de ekrana gelecekti. Ancak yapılan özel yayın saat 23:30'da sona erdi ve hemen ardından dizinin geçtiğimiz haftaki bölümü yayınlandı. Reyting rekortmeni dizinin hayranlarının sabaha kadar kanalı telefon yağmuruna tuttuğu öğrenilirken, yapımcı Raci Şaşmaz ve oyuncular konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.​

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümüyle 18 Nisan Salı akşamı ATV'de!​
Orijinal formatta oku

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Oyuncular ve yapım ekibinden bir Allahın kulu sesini çıkaramaz.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Oyuncular ve yapım ekibinden bir Allahın kulu sesini çıkaramaz.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yandaşlar için 3-5 hafta da yayınlanmasa fark etmez ama ben bir daha Eşkıya'yı izlemem. Koskoca Cumhurbaşkanı, videolar hazırlatmış saatlerce muhalefete yüklendi şaka gibi. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yandaşlar için 3-5 hafta da yayınlanmasa fark etmez ama ben bir daha Eşkıya'yı izlemem. Koskoca Cumhurbaşkanı, videolar hazırlatmış saatlerce muhalefete yüklendi şaka gibi. :)

Ne de olsa pazar günü muhalefeti oylayacağız, Türkiyedeki siyasi ahlak bu işte. Bir de tarafsız olma yemini etmiş bir CB... Tarih unutmayacak bunları problem yok. :)

En çok da arkasından konuşup karşısına çıkmaya CESARET EDEMEMİŞ olmalarına gülüyorum onun da refekatçısının da. İnsanda birazcık siyasi etik olsaydı, çıkardı 20 sene önceki gibi edebiyle tartışırlardı. Varsa yoksa kuru propaganda, tıpkı 1984 romanı gibi azı yok fazlası var. :)

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Aynen. İzleyiciye, yapıma, oyunculara herkese büyük saygısızlık yapıldı. A Haber'den devam ediyordu zaten, ne diye diziyi son saniye yayınlamaktan vazgeçersin ve kimseye haber vermezsin ki? Ben ertesi gün netten izlerim artık ATV'yi silmek için bahane arıyordum iyi oldu.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ne de olsa pazar günü muhalefeti oylayacağız, Türkiyedeki siyasi ahlak bu işte. Bir de tarafsız olma yemini etmiş bir CB... Tarih unutmayacak bunları problem yok. :)

En çok da arkasından konuşup karşısına çıkmaya CESARET EDEMEMİŞ olmalarına gülüyorum onun da refekatçısının da. İnsanda birazcık siyasi etik olsaydı, çıkardı 20 sene önceki gibi edebiyle tartışırlardı. Varsa yoksa kuru propaganda, tıpkı 1984 romanı gibi azı yok fazlası var. :)
Korkup kaçıyor sonra da devletin bankasından verilen kredilerle alınan havuz medyasından saldırıya geçiyor. Yandaşlar da buna demokrasi diyor.

Aynen. İzleyiciye, yapıma, oyunculara herkese büyük saygısızlık yapıldı. A Haber'den devam ediyordu zaten, ne diye diziyi son saniye yayınlamaktan vazgeçersin ve kimseye haber vermezsin ki? Ben ertesi gün netten izlerim artık ATV'yi silmek için bahane arıyordum iyi oldu.
İzleyiciyi koyun yerine koyuyorlar işte. Bugün diziyi yayınlamayan adam yarın öbür gün 1 hafta elektriğini de keser, kime hesap soracaksın ki. Yandaşların elinden parasını pulunu canını al yine de yok demezler. Adamın biri Cumhurbaşkanım için karım feda olsun diyordu, geldiğimiz nokta bu işte. Dizi yayınlansa ne olur yayınlanmasa ne olur. :)

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Korkup kaçıyor sonra da devletin bankasından verilen kredilerle alınan havuz medyasından saldırıya geçiyor. Yandaşlar da buna demokrasi diyor.

İzleyiciyi koyun yerine koyuyorlar işte. Bugün diziyi yayınlamayan adam yarın öbür gün 1 hafta elektriğini de keser, kime hesap soracaksın ki. Yandaşların elinden parasını pulunu canını al yine de yok demezler. Adamın biri Cumhurbaşkanım için karım feda olsun diyordu, geldiğimiz nokta bu işte. Dizi yayınlansa ne olur yayınlanmasa ne olur. :)
Diğer rezilliklerin yanında dizinin yayınlanmaması pastanın üstündeki süs gibi oluyor :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Atvyi sevmiyorum zaten.Su dizide Meryos olmasaydi yüzüne bile bakmazdım sinir bozucu kanal :(