NOW Kalbimdeki Deniz - Dizi Yorumları

Dizi iyi gibi :A erotizm kokuyor oh mis :F

Oha kadın nasıl dans ediyor 😱

Yok evde değilim. Tekrarına yetişirim belki.:X

:Fbirazda benim iyi niyetimi anlasan:F

Böyle dizileri izlemem ben. Ayrıca Özge Özberk'in de Familya'ya gelmesini istemiştik, kariyerine yazık ediyor böyle yapımlarla. :A

@denizz19'un tweetini FOX'un RT yaptığını görünce ben 😱
izleyenler diziye oy kullansın konuyu açıcam birazdan :F

Bunun derdi de apayrı :F

Güzel kayıplar olacak.:A

4 gözle bekliyorum konuyu.:A

izleyenler diziye oy kullansın konuyu açıcam birazdan :F

Mesela ben hem rt hem fav atıyorum. :A

@denizz19'un tweetini FOX'un RT yaptığını görünce ben 😱

:Fbirazda benim iyi niyetimi anlasan:F

Flashla Arrowu izleyebildinmi onları kaçırma yeter :F
d72cc636e5c56d2dfa57adf359229a8c.jpg

Bu kız O hayat benimdeki bahara benzemiyormu yahu :F

İkizi falanmı acaba Ezgi Asaroğlunun :F

Şimdi tekrarına baktım da, bu başroldeki kadın uzayda mı yaşıyormuş acaba? G.O.R.A'dan buraya transfer olmuş gibi. :) Mahalledeki adam kadının yanına gidip "aaaa pencerelere bakıyorsunuz da kiralık daire mi lazım?" diyor kadın da demiyor bu adam nerden anladı hani alacam birde kiralık olduğunu nerden biliyor. :kiki: Sonra adamla anlaşıyorlar 3 katlı bir yalıyı 2500 tl'den 1500'e indiriyor, ha birde müşterisi olduğu halde 1000 lira indirim yapıyor, kadın sormuyor mu madem alıcısı var neden 1000 lira indirdi. :)) Ertesi günü 9 bin lira veriyor kontrat yapmadan, adam telefon kullanmıyorum diyor hmmm hiç şüphesiz parayı veriyor. :kiki:

Şimdi tekrarına baktım da, bu başroldeki kadın uzayda mı yaşıyormuş acaba? G.O.R.A'dan buraya transfer olmuş gibi. :) Mahalledeki adam kadının yanına gidip "aaaa pencerelere bakıyorsunuz da kiralık daire mi lazım?" diyor kadın da demiyor bu adam nerden anladı hani alacam birde kiralık olduğunu nerden biliyor. :kiki: Sonra adamla anlaşıyorlar 3 katlı bir yalıyı 2500 tl'den 1500'e indiriyor, ha birde müşterisi olduğu halde 1000 lira indirim yapıyor, kadın sormuyor mu madem alıcısı var neden 1000 lira indirdi. :)) Ertesi günü 9 bin lira veriyor kontrat yapmadan, adam telefon kullanmıyorum diyor hmmm hiç şüphesiz parayı veriyor. :kiki:
O kısım oldukça özensizce yapılmış aynen :D

2.bölüm orta tempoda ama güzel gidiyor. Bizim Karagüldeki Melek burada şeytan gibi maşallah :A

Deniz ve Mirat arasında aşk başlayacak ama Diyar bayağı engel olacak belli ki. Maşallah şeytanlıkların ardı arkası kesilmeyecek gibi. :D

Mustafa ve Ece de bence iyi bir uyum yakalarlar. Ama biraz sürecek gibi bu durum. Ece'nin egolarının sönmesi gerek. Aha da kahveyi kızın üzerine fırlattı. :F

Fikriye henüz hikayenin içine giriş yapamadı ama sinyaller verildi Diyar ile başa baş verecekler gibi. :D

İnsanın kalbinde ne varsa diline o vurur. Çok güzel özetledi Mirat bu sözleriyle insanların geldiği noktayı.

Dizi çok basit ama sarıyor. :A @denizz19 @sokak sanati

Şu dedikoducu kadınların sahnelerinde hep aynı müziğin kullanılması komik duruyor artık. :D

Hülya morardı aferin kız şöyle tavrını ortaya koy. :)

Dizi çok basit ama sarıyor. :A @denizz19 @sokak sanati

Şu dedikoducu kadınların sahnelerinde hep aynı müziğin kullanılması komik duruyor artık. :D

Hülya morardı aferin kız şöyle tavrını ortaya koy. :)
Aynen basit ama beni de çekiyor İşte :D Ece bir tokat yeseydi keşke :F Kutsi çok başarılı değil mi sence Mirat karakterini giydirmiş üzerine. Deniz de oldukça başarılı :)