Galler - Belçika: 3-1

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Galler de me @HeisenBerg ve @Tolstoyevski'den diş yersin. Günlerdir dilimde tüy bitti, adamların hücum gücü iyi olabilir ama takım oyunu çok zayıf bir Almanya veya İtalya karşısında hiç şansları yok diye.
dis mis beni etkilemez :)
ilk başta hırvatistan ve galler takımları bana daha bir yakın gelmişti hırvatistan sıvadı resmen kaybetti o da olmadık takıma karşı :) tek bir galler kaldı sonuna kadar gallerciyiz :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
dis mis beni etkilemez :)
ilk başta hırvatistan ve galler takımları bana daha bir yakın gelmişti hırvatistan sıvadı resmen kaybetti o da olmadık takıma karşı :) tek bir galler kaldı sonuna kadar gallerciyiz :)
Galler üçüncüyü kaçırdı umarım aramaz o pozisyonu.

İlerdeki adamlar geriye hiç yardım etmiyor böyle takım mı olur. İtalya'nın yaş ortalaması 31,5, oyuncular sahada basmadık yer bırakmıyor. Almanya'nın orta sahasındaki adamları Toni Kross ve Khedira her maç 12,5 kilometre koşuyor.

Koşmayıp mücedele etmeden ilerdeki 2-3 yetenekl adamlar her türlü gol bulurum bakış açısı yanlış. Bu yüzden en başından beri Belçika'nın turnuvada finali göremeyeceğini iddia ettim. Portekiz görür (çünkü savunma yapmasını biliyorlar) Belçika göremez.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Galler üçüncüyü kaçırdı umarım aramaz o pozisyonu.

İlerdeki adamlar geriye hiç yardım etmiyor böyle takım mı olur. İtalya'nın yaş ortalaması 31,5, oyuncular sahada basmadık yer bırakmıyor. Almanya'nın orta sahasındaki adamları Toni Kross ve Khedira her maç 12,5 kilometre koşuyor.
fellaini ödümüzü kopardıda ucuz atlattık kötü geliyorlar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
belçika çamura yatmaya başladı ? her foka penaltı istiyor dümbükler :) iyiki hakem sağlam :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Maç biter. Şimdi Portekiz-Galler ikilisinden biri final oynayacak ha vay anasını :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Overrated Belçika için buraya kadar.

@takas gel de biraz Hazard'ı şişir, güzel oluyor senin mesajlarını okumak. :))