Dada'nın Yeni Bölüm Konukları Belli Oldu! | 7 Mayıs

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Dada'nın Yeni Bölüm Konukları Belli Oldu! | 7 Mayıs

e11de825-0c86-4d73-a0c4-3406503e2ed3.jpg

Star TV'nin sevilen talk-show'u Dada'nın yeni bölüm konukları belli oldu.

Sunuculuğunu Okan Bayülgen'in üstlendiği programa bu gece 'Kendi Düşen Ağlamaz' yarışmasını da sunan radyocu Bay J, geçtiğimiz haftalarda vizyona giren 'Saklı' filminin başrol oyuncuları İlhan Şeşen, Türkü Turan ile Pelin Akil, yeni şarkılarıyla Hakan Peker ve canlı performansıyla Marsis grubunun solisti Korhan Özyıldız konuk olacak.

Dada, canlı yayın ile bu gece 23.45'te Star'da!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Saklı filminin gişedeki çöküntüsünden bahsetmeye mi gelmişler? :D Sevişme sahneli fragmanla girdikleri gişede 3 günde 28 kişi izlemişti? :F

Konukları beğenmedim.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy eskiden talk showlara ne güzel şarkıcılar gelirdi sadece şimdi film oyuncuları alınıyor çok sıkıcı bir hal aldı bu durum artık :ppp::ppp::ppp:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ne alaka, o anlamda mı yazıyor orada? :D
Bunların amacı filmi tanıtmak değil mi? O saçma sapan filmin neyini tanıtacaklar, rezil olduklarıyla kaldılar. Ödül bekliyorlardı. :F
Sana sadece iki şey soracağım. Bu arada sert gibi görünüyor olabilirim, ama kızdığımdan değil; yanlış anlama lütfen. :)

1) Filmin "saçma sapan" olduğu nereden belli? Bir sevişme sahnesi var, çünkü filmin konusu kızının arkadaşına aşık olan bir adam ile ilgili ve bu da hikayenin doğası gereği olacak bir şey. Kaldı ki film daha önce birkaç ödül aldı, almaya da devam edebilir; onu bilemeyiz.

2) "Rezil olduklarıyla kaldılar" derken ne demek istedin? Filmde öyle bir sahnenin olması o filmdeki oyuncuları, yönetmeni ya da senaristi rezil bir duruma mı düşürür? Alt tarafı bir senaryo, büyütmeye gerek yok. Kaldı ki yerli veya yabancı olsun birçok filmde sevişme sahnesi var, bunun nesi anormal? Filmi izlemedim, ama herhangi bir fikir sahibi olmadan yerin dibine batırman bana biraz ilginç geldi.

Son düzenleme:

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
film sadece 7 salonda vizyona girdi ne gişesi bekliyordunuz :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Film gişede ilgi görmedi diye gelme hakları olamaz mı yani? :)
Sana sadece iki şey soracağım. Bu arada sert gibi görünüyor olabilirim, ama kızdığımdan değil; yanlış anlama lütfen. :)

1) Filmin "saçma sapan" olduğu nereden belli? Bir sevişme sahnesi var, çünkü filmin konusu kızının arkadaşına aşık olan bir adam ile ilgili ve bu da hikayenin doğası gereği olacak bir şey. Kaldı ki film daha önce de birkaç ödül aldı, almaya da devam edebilir; onu bilemeyiz.

2) "Rezil olduklarıyla kaldılar" derken ne demek istedin? Filmde öyle bir sahnenin olması o filmdeki oyuncuları, yönetmeni ya da senaristi rezil bir duruma mı düşürür? Kaldı ki daha önce yerli veya yabancı olsun birçok filmde sevişme sahnesi olabilir, bunun nesi anormal? Filmi izlemedim, ama herhangi bir fikir sahibi olmadan yerin dibine batırman bana biraz ilginç geldi.
@Yiğitt pert :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben Beyaz Show içinde diyorum bunlar içinde diyorum. Filmlerini tanıtıyorlar. Tanıtıyorlarrrr. Eskiden az bir şey bahsedip normal konular konuşulurdu şimdi her gelen tüm programı bir filmi ile işgal ediyor özellikle Beyaz Show'da. :D

Saklı filmini görmüştüm bir haberde. Adam kızı yaşında ki kız ile sevişiyordu. Tiksindim.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben Beyaz Show içinde diyorum bunlar içinde diyorum. Filmlerini tanıtıyorlar. Tanıtıyorlarrrr. Eskiden az bir şey bahsedip normal konular konuşulurdu şimdi her gelen tüm programı bir filmi ile işgal ediyor özellikle Beyaz Show'da. :D

Saklı filmini görmüştüm bir haberde. Adam kızı yaşında ki kız ile sevişiyordu. Tiksindim.
Oyuncular dizi ve filmlerini, şarkıcılar şarkılarını, yazarlar kitaplarını tanıtmasa talk-show'ların ne amacı kalır ki? Bu tür programların amaçlarından biri de bir nevi reklam işlevi görmek, ama bunu sadece reklam yaparak değil, yanında eğlence de sağlayarak gerçekleştiriyor. Senin dediğin gibi bir konu üzerine konuşulan talk-show'lar artık eskisi kadar ilgi görmediği için kimse yanaşmıyor. :)

Bir de fikrine saygı duyarak şunu söylemek istiyorum, filmin konusu zaten kızının arkadaşına aşık olan bir adam ile ilgili ve alt tarafı kurmaca bir sahne. Reklamı da bunun üzerine yapmadılar, sadece sosyal medyadaki bazı insanlar "sevişme" kelimesini duyunca filmi aşırı büyüttüler. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oyuncular filmlerini, şarkıcılar şarkılarını tanıtmasa talk-show'ların ne amacı kalır ki? Bu tür programların amaçlarından biri de bir nevi reklam işlevi görmek, ama bunu sadece reklam yaparak değil, eğlence sağlayarak gerçekleştiriyor. :X

Bir de fikrine saygı duyarak şunu söylemek istiyorum, filmin konusu zaten kızının arkadaşına aşık olan bir adam ile ilgili ve alt tarafı kurmaca bir sahne. Reklamı da bunun üzerine yapmadılar, sadece sosyal medyadaki bazı insanlar "sevişme" kelimesini duyunca filmi aşırı büyüttüler. :)
Sen saygı duyabilirsin ama bana ters geldi. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Konuklar vasat :A Ama kim konuk için izliyor ki Okan yeter :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

1) Filmin "saçma sapan" olduğu nereden belli? Bir sevişme sahnesi var, çünkü filmin konusu kızının arkadaşına aşık olan bir adam ile ilgili ve bu da hikayenin doğası gereği olacak bir şey. Kaldı ki film daha önce birkaç ödül aldı, almaya da devam edebilir; onu bilemeyiz.

2) "Rezil olduklarıyla kaldılar" derken ne demek istedin? Filmde öyle bir sahnenin olması o filmdeki oyuncuları, yönetmeni ya da senaristi rezil bir duruma mı düşürür? Alt tarafı bir senaryo, büyütmeye gerek yok. Kaldı ki yerli veya yabancı olsun birçok filmde sevişme sahnesi var, bunun nesi anormal? Filmi izlemedim, ama herhangi bir fikir sahibi olmadan yerin dibine batırman bana biraz ilginç geldi.
Kızamazsın zaten, o ayrı konu. :)

İki maddeye de tek cevap vermeyi düşünüyorum, sana göre kötü olan bir film bana göre çok iyi olabilir. Orada cümlemdeki kasıt ''sevişmee sahnesi'' değil. Kaç tane film izledim, tabi ki öyle sahne olacak. Fikir sahibi olmadığımı nereden biliyosun? Bazen sırf muhalefet olmak için konuşuyosun, istediğimi yerin dibine de batırırım yerin üstüne de çıkarırım. Kimseyi ilgilendirmez. :) Ben burada sana cevap veriyorsam sana olan saygım ve sevgimdendir. Senin geçip de ''herhangi bir fikir sahibi olmadan yerin dibine batırman bana biraz ilginç geldi'' yazman tamamıyla ön yargı ve ayıp.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kızamazsın zaten, o ayrı konu. :)

İki maddeye de tek cevap vermeyi düşünüyorum, sana göre kötü olan bir film bana göre çok iyi olabilir. Orada cümlemdeki kasıt ''sevişmee sahnesi'' değil. Kaç tane film izledim, tabi ki öyle sahne olacak. Fikir sahibi olmadığımı nereden biliyosun? Bazen sırf muhalefet olmak için konuşuyosun, istediğimi yerin dibine de batırırım yerin üstüne de çıkarırım. Kimseyi ilgilendirmez. :) Ben burada sana cevap veriyorsam sana olan saygım ve sevgimdendir. Senin geçip de ''herhangi bir fikir sahibi olmadan yerin dibine batırman bana biraz ilginç geldi'' yazman tamamıyla ön yargı ve ayıp.
Affedersin, ama sen de şöyle böyle yazıp sonra "ben tam olarak öyle demedim" diyorsun. O zaman düşüncelerini tam olarak belirtmen gerekir. Filmi izlemeden "saçma sapan" ve "rezil" demeni anlayamıyorum, bir sevişme sahnesi var diye yerin dibine batırdın. Eğer bunu kast etmemişsen de ben anlayamamışımdır, kusura bakma. Böyle bir meseleden dolayı tartışıp ara bozmak istemiyorum, o yüzden lafı daha fazla uzatmayacağım. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Affedersin, ama sen de şöyle böyle yazıp sonra "ben tam olarak öyle demedim" diyorsun. O zaman düşüncelerini tam olarak belirtmen gerekir. Filmi izlemeden "saçma sapan" ve "rezil" demeni anlayamıyorum, bir sevişme sahnesi var diye yerin dibine batırdın. Eğer bunu kast etmemişsen de ben anlayamamışımdır, kusura bakma. Böyle bir meseleden dolayı tartışıp ara bozmak istemiyorum, o yüzden lafı daha fazla uzatmayacağım. :)
Ben fikrimi bazıları anlamıyor diye uzun uzun yazıp kendimi yoramam, anlayan anlamış işte. Aradan sen çıkıyosun şu an olayda. ''Sevişme sahnesi'' olduğu için söylemediğimi belirttim, onunla alakası olmadığı da çok net ortada. Bu meseleden tartışacak birisi değilim, sadece durumu belirtiyorum ben. Yanlış anlaman deyip geçiyorum. :)