Show Oyunbozan - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dizinin 2.bölümünü yarın izler yorum yaparım.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Geçen hafta yazacaktım ama sen de her dizinde hikayen kulanılmış diyorsun diyecekler ama @Harunnn60 da okutugum için o biliyor bu dizide psikolok kızının eve sorunlu kıza bakmak girme hikayesi yazmıştım ama onun disinda kış güneşinde ölen kardeşten hamile kalan kızın hikayesi de vardı aynı hikayemde.. Bu oyun bozandaki bilmem ama kış bünyesindeki hikayemi o dizinin senaristine okutmustun bayağı da beğenmişti adam ufak tefek değişiklik yaparak kulanmış

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Geçen hafta yazacaktım ama sen de her dizinde hikayen kulanılmış diyorsun diyecekler ama @Harunnn60 da okutugum için o biliyor bu dizide psikolok kızının eve sorunlu kıza bakmak girme hikayesi yazmıştım ama onun disinda kış güneşinde ölen kardeşten hamile kalan kızın hikayesi de vardı aynı hikayemde.. Bu oyun bozandaki bilmem ama kış bünyesindeki hikayemi o dizinin senaristine okutmustun bayağı da beğenmişti adam ufak tefek değişiklik yaparak kulanmış
Biraz konusuna baktımda benzerlik var cidden. :)
O değilde sana bildirimler gelmiyor mu yahu? 2 kez etiketledim hiç dönmedin. :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Biraz konusuna baktımda benzerlik var cidden. :)
O değilde sana bildirimler gelmiyor mu yahu? 2 kez etiketledim hiç dönmedin. :D
Tapatalkta etiket gelmiyor biliyon

Bundaki benzerliğe takmadım hadi olabilir dedim ama kış güneşi izlersen direk çalmış.. Çünkü onun senaristine okutmustum hikeyi belki bu senariste de hikayeyi anlatmıştır ya da yardımcı olmuştur .. Bunu yazmamın nedeni acaba arayıp fırça kaysam mi diye çok kararsız kaldım ikisi üst üste gelince

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Tapatalkta etiket gelmiyor biliyon

Bundaki benzerliğe takmadım hadi olabilir dedim ama kış güneşi izlersen direk çalmış.. Çünkü onun senaristine okutmustum hikeyi belki bu senariste de hikayeyi anlatmıştır ya da yardımcı olmuştur .. Bunu yazmamın nedeni acaba arayıp fırça kaysam mi diye çok kararsız kaldım ikisi üst üste gelince
Hmmm bence sen bilirsin ama bir sor soruştur istersen. En azınca içinde cevapsız sorular kalmaz. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Hmmm bence sen bilirsin ama bir sor soruştur istersen. En azınca içinde cevapsız sorular kalmaz. :)
Diyeceği cevap aynısı değil olacak. biraz değiştirmiş Uyanıklar işte.. Ama ikisi de tutmadı oradan vurayim dedim.))). Hikayeyi alıp saçma sapan yerle götürmüşler.. En azında mail atacam bu kış güneşi senarastine.. Oyunbozaninkini zaten tanımıyorum

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Diyeceği cevap aynısı değil olacak. biraz değiştirmiş Uyanıklar işte.. Ama ikisi de tutmadı oradan vurayim dedim.))). Hikayeyi alıp saçma sapan yerle götürmüşler.. En azında mail atacam bu kış güneşi senarastine.. Oyunbozaninkini zaten tanımıyorum
Aman ikiside tutmaz zaten Kış güneşi ortada. :F Bu diziyi bilmiyorum nedir reytingleri ama Show tv'de diziler 1-0 yenik başlıyor zaten. :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.bölümü de bitirdim. Valla dizide tansiyon dur durak bilmiyor bayağı gerilimi bol bir dizi. Ece, sim kartını Adnan'a kaptırdı az daha okuyucudan görecekti neyse ki duşa girdi ve Ece, gizli arayan adama sildirtti numaraları. Yalnız Emre'nin kaydı bilgisayarda takılı kalınca orada bayağı heyecanlandım aha şimdi yakalandı dediğim anda neyse ki bilgisayara bağlandı da o görüntüyü de kaldırdı.

Dizinin farklı bir havası var ve şuan yayınlanan pek çok diziden farklı bir kurgusu var ama Türk izleyici böyle konuları pek sevemiyor o yüzden çok dayanacağını düşünmüyorum dizinin. Cumartesi saat değişikliği yaşaması ve finale yürümesi muhtemel gibi ancak o güne kadar izlemek istediğim işlerden.

Olaylar çığrından çıkacak gibi haftaya olan bölümde. Özellikle Adnan'ın üniversite önünde bekleyen serserileri pataklaması çok iyiydi. Kadına şiddete hayır elbette. :)

Mahir gerçekten rolünün hakkını veriyor. Çok başarılı. Umarım yükselir en azından 2,5 civarına yükselsin bari.