2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | D Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    38
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,065
Puanı
1,061
d.jpg

2015'in En Favori Yabancı Şarkısını seçmeye devam ediyoruz.

80 Şarkı ile başladığımız etkinlikte son virajlara giriyoruz. 12 Şarkının yarışacağı Çeyrek Final 4 gruptan oluşacak. Gruplarda bulunan 3 şarkıdan ise sadece 1 şarkıyı seçebilirsiniz.

Oylama Süresi 4 Gündür!

Çeyrek Final | D Grubu Şarkıları;

Demi Lovato | Confident

Rihanna | American Oxygen

Taylor Swift | Style

Oylama Süresi 4 Gündür!

Zayıf bir grup olmuş bence. Style dedim.

Rihanna | American Oxygen

Demi ve Rihanna forumun en sevilen isimleri. Taylor ise 3. turda Hey Mama, Lean on gibi şarkıları eleyip geldi. Bence iddailı.:D
Lean On ve Hey Mama'yı bu şarkılara tercih ederdim ben. :D Zevk meselesi işte Rihanna'nın bu şarkısını sevmedim. Diğer iki şarkı da iyi sayılır işte. Bitch Better Have My Money bu grupta olsa oy verirdim. :A

Lean On ve Hey Mama'yı bu şarkılara tercih ederdim ben. :D Zevk meselesi işte Rihanna'nın bu şarkısını sevmedim. Diğer iki şarkı da iyi sayılır işte. Bitch Better Have My Money bu grupta olsa oy verirdim. :A

Ben de bu grupta ki tüm şarkılara tercih ederdim ama yapacak bir şey yok.:D Taylor çok güçlü bir isim forumda.:D Zayıf demek yanlış oldu onu ispatladım şimdi de susuyorum.:A

Taylor Swift - Style

Hakikaten bu grup da zayıf olmuş. Lean On, Hey Mama falan buralara geleydi iyiydi. Bunlar hep @sokak sanati'nın oyunları güçlüleri birbirine yedirdi. :A

Taylor Swift - Style

Hakikaten bu grup da zayıf olmuş. Lean On, Hey Mama falan buralara geleydi iyiydi. Bunlar hep @sokak sanati'nın oyunları güçlüleri birbirine yedirdi. :A

Ben Style çıkmaz sanıyordum o gruptan ama çıktı. Gerçekten o grup büyük hata oldu:F Hangi akla hizmet 4 sevdiğim şarkıyı aynı gruba koydum hala çözemedim.:F

Taylor Swift'in adı yetti herhalde. İlginç en iyi şarkısı Bad Blood elenmiş diğer ikisi çıkmış. :D

Tamamen forumun zevki. Nicki'yi rap görünce elediler her halde. Taylor ile Leon on başabaş gitti 1 farkla taylor kazandı.:D Sağlık olsun.

rihannaya sevdiğim şarkıda destek olamadığım için mecburen burda Rihanna demek zorunda kaldık :)

Oylar Demi'ye. :A

Demi Lovato | Confident

@Titanium birazda sen destek ver yorumdum ben.:A

:A:A.

Aynen kanka destekleyelim. :D :F

Bu arada @sokak sanati resmi nerden bulduysan efsane olmuş valla.

Ve birde geçen tur style'nin yüzüne bakmayan adamlar burda styla'yı oylamış, 1-2 güne komple etiketlerim bizim ekibi. Bu yanınıza kar kalmaz. :pala:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...