Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13. Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
adamı ilk gördüğümde korktum yaaa hahaha :F:F:F

aaa bu arada yeni masaya gelecek isimler diziye renk getiricek gibi @sürgünüm tamda yeni oyuncuları konusuyorduk vıcık ve ateş baya heyecanlı karakterler olucak gibi bakalım belki tanıdığımız oyunculardan seçilirler :F:F:F
Jenerikte gorunduler. Tanidik yok

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Herkes kendine yakışanı yapsın. Gevezeyi cehenneme atmışlar, "Odunlar yaş!" diye bağırmış. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bölümü hiç sevmedim maalesef. Hatta şu an sıkıntıdan patlıyorum.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
İyi has konuşuyorlar ama sadece konuşuyorlar. İnsan 2 saat boyunca sıkılıyor.
Dogru soze ne denir :)

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ilgili ev ahalisi şu yorumu yaptı: “Bunlar masanın etrafında konuşuyorlar laf çok, iş yok...” Ülkenin en önemli silah kaçakçıları, bol bol gevezelik yapıyor.

Meşhur masada toplaşıyorlar arada öldürülecek varsa orada iş bitiyor. Nevzat’ın üzerindeki adamla Nevzat balıkçılar barınağında konuşuyorlar. “Ben mafyayla silah sanayii yaratmaya uğraşayım bunu bir şekilde bütün dünyayı ikna edeyim” diyor. Hiç öyle bir hali yok. Şahin Ağa desen mekanında yine toplamış Tipi, Refik filan gelsin kahveler çaylar. Bir de Hızır’ın bürosunda ailenin erkekleri mafya dedi kodusu için bir araya geliyor. “O mu senin altında, bu mu senin üstünde?”, “O mu lider, bu mu lider?”...

Anlattıklarını bir yapsalar iş bitecek!

Sina Koloğlu / Milliyet

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dogru soze ne denir :)

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ilgili ev ahalisi şu yorumu yaptı: “Bunlar masanın etrafında konuşuyorlar laf çok, iş yok...” Ülkenin en önemli silah kaçakçıları, bol bol gevezelik yapıyor.

Meşhur masada toplaşıyorlar arada öldürülecek varsa orada iş bitiyor. Nevzat’ın üzerindeki adamla Nevzat balıkçılar barınağında konuşuyorlar. “Ben mafyayla silah sanayii yaratmaya uğraşayım bunu bir şekilde bütün dünyayı ikna edeyim” diyor. Hiç öyle bir hali yok. Şahin Ağa desen mekanında yine toplamış Tipi, Refik filan gelsin kahveler çaylar. Bir de Hızır’ın bürosunda ailenin erkekleri mafya dedi kodusu için bir araya geliyor. “O mu senin altında, bu mu senin üstünde?”, “O mu lider, bu mu lider?”...

Anlattıklarını bir yapsalar iş bitecek!

Sina Koloğlu / Milliyet
Görünen köy kılavuz istemez. Bu dizi böyle giderse düşüş yaşar. Baksana bizden başka izleyip yorum yapan da yok.