Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12.Bölüm Fragmanı

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
raci bey diziyi istemeyenlere büyük koz verdi en iyi bölümelrimizde bile metres olayı yüzünden eleştiri yiyoruz şu konuya artık noktayı koymalıyız dizinin tek eksik yanı şuan metres olayı kapanırsa herkesinde çenesi kapanır şu kozu ortadan yok etmeliyiz
:F:F:F
ayol nazlı geberse de olan oldu 13 bölüm izlemiş oluruz:A

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Fragmanda net bir şey yok Nazlı ve Meryem'in kaza sahnesi dışında, bi v2 fragman çıkartmaları lazım.

@Çiğdem- Nazlı kolay kolay çıkmaz en azından bu sezon, baya bi rahatsız olacaksın bu konu da :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragmanda net bir şey yok Nazlı ve Meryem'in kaza sahnesi dışında, bi v2 fragman çıkartmaları lazım.

@Çiğdem- Nazlı kolay kolay çıkmaz en azından bu sezon, baya bi rahatız olacaksın bu konu da :A
bölümle ilgili bilgi vermek istemiyorlar sanırım büyük patronla ilgili süpriz bir bölüm izleyebiliriz :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölümü bir iki saat önce bitirdim, en merak ettiğim konu o şimdilik bakacaz haftaya :A
millet selçuk yöntem diyor başka birşey demiyor raci bey demir karahanlada görüşmüş sonucu süpriz olsun demiş açıklamamış bu ikisinden birisi gelicek gibi sein gönlünden kim geçiyor :F:F:F

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
millet selçuk yöntem diyor başka birşey demiyor raci bey demir karahanlada görüşmüş sonucu süpriz olsun demiş açıklamamış bu ikisinden birisi gelicek gibi sein gönlünden kim geçiyor :F:F:F

Demir Karahan'da iyi bir oyuncudur ama Selçuk Yöntem'in ayrı bir karizması var. Benim tercihim Selçuk Yöntem'den yana. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Demir Karahan'da iyi bir oyuncudur ama Selçuk Yöntem'in ayrı bir karizması var. Benim tercihim Selçuk Yöntem'den yana. :A
ahhh bize kalsa hepimizin tek istediği selçuk bey geliceğini düşünmek bile heyecan veriyor bana diziyi çok başka bir boyuta taşırdı gerçekten :F:F:F

bölümü beğendinmi bari :F:F:F

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
ahhh bize kalsa hepimizin tek istediği selçuk bey geliceğini düşünmek bile heyecan veriyor bana diziyi çok başka bir boyuta taşırdı gerçekten :F:F:F

bölümü beğendinmi bari :F:F:F

Genel olarak iyiydi de o başında çuval olan adama takıldım ben işin yoksa bekle bir hafta :A

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
fraganda bilerek bilgi verilmemiş bence :F:F:F

şu çakırın yanında olan istibaratçı adammı yoksa ozaman ölmediği ortaya çıkar
:eek::eek::eek:

Nevzat'ın olduğunu sanmıyorum zaten onun yaşadığını öğrenseler Çakır için hiç iyi olmaz. Belki yanındaki olabilir ama belli olmaz ne yapacakları :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Pek bişey yok fragmanda.

normalde bebekleri severim ama nazlının bebeği gebersin hatta nazlı da gebersin mümkünse:)

Senin izlediğini bilmiyordum :eek:

Kadın kocası için duvara bodoslama girdi zaten Deniz Çakır rolünü oynamıyor yaşıyor resmen :F

Katılıyorum müthiş oynuyor.son sahne çok etkiliydi

dizi tam yayına oturdu diyebilirim herşeyiyle çok güzel bir bölümdü:love1::love1::love1:

@Çiğdem- Nazlı kolay kolay çıkmaz en azından bu sezon, baya bi rahatsız olacaksın bu konu da :A

İkinci fragman yayınlandı.

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı