Kurtlar Vadisi Pusu 268. Bölüm Yorumları

kesinlikle öyle beğenmeyen izlemiyor zaten öyle bi dünya yok
ama aga üstteki mesajda recep kardeşim haklı orda memati ve abdülhey en başta hatırlanmalıydı
mesele o degil tabiki onu bekleyip gormek istersin ama bu olmadi diye diziyi asip bicmezsin ben buna karsiyim aga bir sahnede eksiklik veya yanlislik var diye o kadar agir yorum yapilip diger tum seyler goz ardi ediliyorsa ben ona katilmam bu da benim fikrim illa her bolume bir kulp takilacak ya bunun sonu gelmez sen vadi bitti demek icin birseyler ararsan emin ol illaki bulursun

agam benim sende haklısın ama gerçekten öyle ben ustanın oyunculuğuna karakterine en ufak bi laf söyleyemem ama gel görki kavga uğruna o samimiyeti isteyen benim gibi kişiler böyle sahnelerde flasbackıni bırak adını bile duymayınca ister istemez bu pozisyona düşüyor cahitin yazdığı senaryoyla en fazla sezon sonunu görürüz buda bir gerçek bize senarist lazım.
aga bizlerde aynı şeyi istiyoruz hemde fazlasıyla ama olaya bu şekilde bakıyor necati abi ve onların ismini dahi anmıyor elden de bişey gelmiyor napalım

agam benim sende haklısın ama gerçekten öyle ben ustanın oyunculuğuna karakterine en ufak bi laf söyleyemem ama gel görki kavga uğruna o samimiyeti isteyen benim gibi kişiler böyle sahnelerde flasbackıni bırak adını bile duymayınca ister istemez bu pozisyona düşüyor cahitin yazdığı senaryoyla en fazla sezon sonunu görürüz buda bir gerçek bize senarist lazım.
Ben burdayim sende burda olacaksin ins senaryo gurubuda degismeyecek cahit te oalcak vadide isterse seneye devam edecek o zaman yine konusuruz sen elestirmeye ben olani soylemeye dilimiz dondukce devam ederiz

recepcim selamünaleyküm öncelikle
bence necati şaşmazdan sonra bu sezon vadiye gelen en iyi oyuncu ertan sabandır
tabii sadece necati şaşmaz olacak iş değil ertan saban çok iyi bir oyuncu umarım
uzun süre vadide kalır
vealeykumselam abla şunu söylim abla ben vadiye giren oyunculara bişey dediğim yok herzaman iyi isimler getirdiler ama istersen kralını getir senaryo yazamadıktan sonra fazlalıktan başka bişey olmaz ben bunu dile getirmeye çalışıyorum bize sadece ustada yeter ama yeterki senaryo olsun demi.

mesele o degil tabiki onu bekleyip gormek istersin ama bu olmadi diye diziyi asip bicmezsin ben buna karsiyim aga bir sahnede eksiklik veya yanlislik var diye o kadar agir yorum yapilip diger tum seyler goz ardi ediliyorsa ben ona katilmam bu da benim fikrim illa her bolume bir kulp takilacak ya bunun sonu gelmez sen vadi bitti demek icin birseyler ararsan emin ol illaki bulursun
o sahneye özel bi eleştiri aga bölüm dehşetti siz bu konuyu açmasaydınız ben unutmuştum bile ama izlerken düşündüm tabi her vadici gibi :D

@takas ya aslinda ben emin degilim bolumun nasil olduguna karar veremedim 10:30 da falan fikrim kesinlesir bolum yorumunu o zaman tekrardan yapayim

aga bizlerde aynı şeyi istiyoruz hemde fazlasıyla ama olaya bu şekilde bakıyor necati abi ve onların ismini dahi anmıyor elden de bişey gelmiyor napalım
aga istemeyerekde olsa anmalı yoksa bunun zararını en çok usta ve biz görücez ki görüyoruzda.

o sahneye özel bi eleştiri aga bölüm dehşetti siz bu konuyu açmasaydınız ben unutmuştum bile ama izlerken düşündüm tabi her vadici gibi :D
Sana birsey demedik recep in yorumuna binaen diyoruz sende yazsan aynisini ayni tarzda senide elestiririm aga arkadaslik baska vadiyi haksiz yere dogramak baska kim bunu yaparsa ben elestirimi yaparim tabi kendimce

vealeykumselam abla şunu söylim abla ben vadiye giren oyunculara bişey dediğim yok herzaman iyi isimler getirdiler ama istersen kralını getir senaryo yazamadıktan sonra fazlalıktan başka bişey olmaz ben bunu dile getirmeye çalışıyorum bize sadece ustada yeter ama yeterki senaryo olsun demi.

senaryosunda konusunda katılıyorum
ama bence iyi başladık bu sezon iyi gidiyor sezon polata iyi bir adam yazmaları
lazım birde daha iyi senarist lazım diziye

Ben burdayim sende burda olacaksin ins senaryo gurubuda degismeyecek cahit te oalcak vadide isterse seneye devam edecek o zaman yine konusuruz sen elestirmeye ben olani soylemeye dilimiz dondukce devam ederiz
inşallah aga ölmez yaşarsak görücez tabi ben forumu bırakmazsam bide.

Sen anladin onu aga 😀 cumleten hayirli geceler
lafı koydun gidiyorsun aga sanada hayırlı geceler
cumanız mübarek olsun arkadaşlar :D

Sana birsey demedik recep in yorumuna binaen diyoruz sende yazsan aynisini ayni tarzda senide elestiririm aga arkadaslik baska vadiyi haksiz yere dogramak baska kim bunu yaparsa ben elestirimi yaparim tabi kendimce
aga ustanın deyimiyle ; vadiye ihanet ederseniz ben size gelirim diyorsun yani :D bende sana katılıyorum :D

yav aga ne forumu bırakması Allah ını seversen

Yok aga birakma falan deme simdi tamam butun vaktini buraya harcamada en azindan persembe gunleri boyle yaz yeter iste bazi fikirlerine hic katilmasamda tanidigim kadariyla kisiligin on numara has bir vadici kardesimizi kaybetmek istemem

bunu şurdan tekrar söylim ben vadiyi karalamak için hiçbirzaman eleştiri yapmadım yapmamda benimde kendime göre haklı sebeplerim var ve bana uymayan noktaları söylüyorumki vadimiz dahada iyi olsun.Ben @-KADİR- kardeşimi severim burda eleştiride yaparız birbirimize ama kızıp darılma hayatta olmaz olmamalıda o fikrini ben fikrimi bir başkası başka şekide fikrini söyleriz ha biz buna katılır veya katılmayız orasıda ayrı bir mesele.

Yok aga birakma falan deme simdi tamam butun vaktini buraya harcamada en azindan persembe gunleri boyle yaz yeter iste bazi fikirlerine hic katilmasamda tanidigim kadariyla kisiligin on numara has bir vadici kardesimizi kaybetmek istemem
sağol aga bakalım düşüncem o yönde kısmet.

bunu şurdan tekrar söylim ben vadiyi karalamak için hiçbirzaman eleştiri yapmadım yapmamda benimde kendime göre haklı sebeplerim var ve bana uymayan noktaları söylüyorumki vadimiz dahada iyi olsun.Ben @-KADİR- kardeşimi severim burda eleştiride yaparız birbirimize ama kızıp darılma hayatta olmaz olmamalıda o fikrini ben fikrimi bir başkası başka şekide fikrini söyleriz ha biz buna katılır veya katılmayız orasıda ayrı bir mesele.

sağol aga bakalım düşüncem o yönde kısmet.
aga siz ikiniz hem karakter olarak hem kişilik olarak hemde sıkı vadiciler olarak forumun en değerli üyelerindensiniz en azından kendi adıma söylüyorum ikinizinde yeri farklıdır bende o yüzden sizlerin yorumları tabi ki karalama şeklinde olmaz bunu yapacak en son adamlarsınız
forumu bırakma falan öyle bişey yok. en azından vadimizi tartışacaz hep birlikte

Çok kötü bir bölümden sonra böyle bir bölümün gelmesi beni oldukça şaşırttı.. güzel bir bölümdü, tüm ekibe tebrikler.. keyifle izledim. Hele ki bölümün süresine baktığımda baya başarılı bir İş çıkarmışlar. Gereksiz uzatmaların olmadığı, boş sohbetlerin olmamasına dikkat edilmesiyle izlenir bir bölüm ortaya çıkmış. Geçen hafta bize sundukları bölümle tarihe geçtiler zaten.. resmen eleştiri patlaması yaşanmıştı.. bölümün sıkıcı olmasından çok, dizi gerçekliğini tamamen yitirdiği dile getiriliyordu. Cahit'in bir fantastik karakterine dönüşmesi, Polat Alemdar karakterin zedelenmesine yol açan sahneler, aksiyonun izlenemez hale gelmesi, vs. Pana Film İnşallah durumumuzun ciddiyetligini anlamıştır.. ve bu saaten sonra gereken adımları atarlar. Polat, Erhan ve Hüsnün bölüme damgasını vuranlar oldu. Müzikler herzaman ki gibi muhteşemdi. Gölge karakterin çizgisini, karizmasını bozmayacak şekilde işlenirse, kesinlikle efsaneler arasına ismini yazdıracaktır. Biraz daha gerçekçi olmasına dikkat edilirse bölümler daha keyifli ve heycanlı olacak.. Polat ve Cahit'e dünyada en güçlü ve ölümsüz havasi veriliyor. Böyle olunca düşmanlar ister istemez bir heycan vermiyor.. özelikle Cahit karakterin bir çizgisi olmalı. Neyse gelecek hafta büyük ihtimalle kötü bir bölüm olur. Bir iyi üç kötüyle olmuyor.. yazım grubu beni iyice 'dansöz' etti. Umarım 267. Bölüm izledigimiz son kötü bölüm olmuştur. Merakla Tilki'yi bekliyorum.. bir karakter bu kadar az görünüp bu kadar da mı sevilir. Kesinlikle ölmemesi gereken bir karakter vadinin bir nevi jokeri..

Son düzenleme:
aga siz ikiniz hem karakter olarak hem kişilik olarak hemde sıkı vadiciler olarak forumun en değerli üyelerindensiniz en azından kendi adıma söylüyorum ikinizinde yeri farklıdır bende o yüzden sizlerin yorumları tabi ki karalama şeklinde olmaz bunu yapacak en son adamlarsınız
forumu bırakma falan öyle bişey yok. en azından vadimizi tartışacaz hep birlikte
sağol aga Allah razı olsun sende öylesin benim için.Ayrılma konusundada aga bilmiyorum eğer tamamıyla bırakmasam bile sadece bir iki yorum yapar çıkarım eskisi kadar durmam heralde tabi sizinle atışmalar güzel olursada kalırım :)

sağol aga Allah razı olsun sende öylesin benim için.Ayrılma konusundada aga bilmiyorum eğer tamamıyla bırakmasam bile sadece bir iki yorum yapar çıkarım eskisi kadar durmam heralde tabi sizinle atışmalar güzel olursada kalırım :)
kalırsın tabi aga bizleri bırakmayacağını biliyoruz

@Master.1000 aga dediklerine kısmen katılıyorum önceki yorumlarından bahsediyorum ama asla polat alemdar ile ilgili dediklerine katılmam adam en kötü bölümde bile müthiş karizmasıyla diziye ağırlığını koyuyor hele bugün ağzım açık hayranlıkla izledim böyle bi karakter dünya üzerinde olamaz
bölümle ilgili bi eleştiri getireceksem çatışma sahnelerinde adamlar hemen ölmemeli biraz çatışsınlar siper alsınlar daha güzel olur