Kurtlar Vadisi Pusu 264. Bölüm Yorumları

ha bire şu veledin reklamını veriyorlar tutmadı zaten ratingler de dökülünce görücem onları ben :A

çok net olan birşey var ertan saban ın karizması on numara vadiye acayip yakıştı zaten iyi oyuncuydu biliyorduk karekterde süper efsane olacak vadide

Yav kardesim su kanaldan kurtulalim ya annem fena kopuruyor bana su kanala reyting kazandirma vadi de olsa izleme falan diyor bolum basindan beri tepemin tasi atti :D

çok net olan birşey var ertan saban ın karizması on numara vadiye acayip yakıştı zaten iyi oyuncuydu biliyorduk karekterde süper efsane olacak vadide
aga bu adam bence rol yapmıyor içinde böyle bi psikopat var :D bikaç dizisinde daha görmüştüm fena adam ya vadiyi uçurur

yalnız kanal d ye tepki gösterenler gerçekten tepkisini uygularsa reyting yönünden istediğimiz oranları alamayız

@sürgünüm defne samyeli ne iş :D

aga bu adam bence rol yapmıyor içinde böyle bi psikopat var :D bikaç dizisinde daha görmüştüm fena adam ya vadiyi uçurur

yalnız kanal d ye tepki gösterenler gerçekten tepkisini uygularsa reyting yönünden istediğimiz oranları alamayız

@sürgünüm defne samyeli ne iş :D
Sizin hani şu stad yarıda kalıp TOKİ tamamlamıştı. İşte o müteahhit bunun eski kocası işte. Adam batınca ayrıldı şimdi bir ekenomi profesörüyle birlikte. :J

Bu Akif öldümü cidden oralara pek bakamadım. Tilki ne oldu haber varmı ? kafamda deli sorular.:D