FF Sorgu Odası-Hafta 55-Sorgudaki İsim: sokak sanati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bilmem ama bence olmazdık.:( @mrt-06 Sence..

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Valla ben çok karışık biriyim. Ne olduğumu bende bilmiyorum.:F @mrt-06 Ama demiştim ben yakınımda olsa kusuru olan insandan soğurum.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anlayışlı olmalı, Benden zeki olmalı, Eğlenceli olmalı ve yeniliğe açık olmalı.:D Yani bunlar aklıma geldi.:F

Sero'yu hep severim.:bhr: Tabi ki muhteşem.:Z
aaa ne güzel kendinden zeki birisini istemen büyük örnek vlla çoğu erkek yanında zeki akıllı kadın görmek istemiyor öyle öküzlere örnek ol inş
:F:F:F

giyimine karışırmısın peki kız arkadaşının karışırsan hangi giysiyi giymesine engel olursun :F:F:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
aaa ne güzel kendinden zeki birisini istemen büyük örnek vlla çoğu erkek yanında zeki akıllı kaıdn görmek istemiyor öyle öküzlere örnek ol inş :F:F:F

giyimine karışırmısın peki kız arkadaşının karışırsan hangi giysiyi giymesine engel olursun :F:F:F

Beynini kullanan biri ile hayat geçirmek isterim tabi ki. Hayatı entrika olmuş, dedikodu falan içlerine sinmiş tipleri hiç sevmem. Beynimizi kullanalım, başarılarımız ile bir birimizi etkileyelim, bir birimizi yönetmeye çalışmayalım isterim ben.:D

Giğimi ile beni etkilemesini başkalarını etkilemesine tercih ederim. Mütevazi ama göz alıcı bir şekilde giğimi tercih ederim.:D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yeni sayılır. Pazartesi günü girdim odaya.:D Daha önceki sezonlar ile 55 bölüm.:F
Odaya girmek istersen Drag'a söyle.:X

Valla iyisin hoşsun. Gayet akıllı ve sempatik birisin. Senaryo işleri ile baya haşır neşirsin. Pek takip edemiyorum tabu tek takip ettiğim dilencilik olandı.
Beni sürgünüm ile karıştırman ile aklımda kalacaksın Aykut şaka şaka Alper.:A
Saol canom :)

Töbest buraları coştu :F yan evlerden bağırma sesleri geliyor ne maçmış bea :F

Baklava ların olsa @Çiğdem- gibilere gösterirmiydin :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Elinde imkanın olsa :
Note 4 mü
Z3 mü
6 plus mı
G3 mü
3310 mu alırsın :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çıktığın biri var mı? :A (Bu çıkmak lafı da bana hep ergence gelir ama yerine başka laf bulamıyorum. :F)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Olsun :F

Lo peki sevgilin sen hapse girdiğinde senin en yakın arkadaşınla beraber olursa naparsin :F

Hayal kırıklığına uğrarım. Küçük çapta bir intikam alırım ama beni haketmemişler deyip her halde yoluma devam ederdim.:D

Çıktığın biri var mı? :A (Bu çıkmak lafı da bana hep ergence gelir ama yerine başka laf bulamıyorum. :F)

Yok o kadarda ergence değil bence.:D

Yakın zamanda 2 teklif aldım ama malesef kabul etmedim.:X Şuanlık yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...