Yabancı Dizi Önerileri

galavant ve american crime i bende izlemeyi düşünüyorum
backstorm a mesafeli yaklaşıyorum şimdilik, bazı şüphelerim var dizi hakkında :)
agent carter damı varmış senden duydum vallahi tanıtım videosunda onu izlediğimi hatırlamıyorum :) tekrar bakmam lazım :)
taa 30 ekimde açmışım, okadarda poster koyarken uplattıydım konuyu. :T::bağır:

https://fav10.net/forum/threads/marveldan-yeni-dizi-agent-carter.237198/

Atlantis'i izleyen var mı? :)

Cnbc'de sürekli fragmanlarını görüyorum bayağı güzel göküyor. Başlasam mı acaba bir ara. :D

Atlantis'i izleyen var mı? :)

Cnbc'de sürekli fragmanlarını görüyorum bayağı güzel göküyor. Başlasam mı acaba bir ara. :D
Dizi gerçekten guzele benziyor.

İngilizler yapıyormus.Ben bi ara bütün bolumleri cnbc üst üste verirken göz gezdirdim boğaya yem olarak basrolleri atmislardi kazanan kisiye özgürlük verceklerdi :)
@Çiğdem- atlantis nasıl dizi ben 15-20 dk izledim ve beğendim :)

İngilizler yapıyormus.Ben bi ara bütün bolumleri cnbc üst üste verirken göz gezdirdim boğaya yem olarak basrolleri atmislardi kazanan kisiye özgürlük verceklerdi :)
Fantazik diziye benziyordu? :)

Eğer @Çiğdem- de izlerse birlikte üçümüz izleyelim en başından? :)

Fantazik diziye benziyordu? :)

Eğer @Çiğdem- de izlerse birlikte üçümüz izleyelim en başından? :)

bu yunan dizisimiydi eğer oysa izlemiyordum ben türkçe alt yazıyı bile siteler çıkarmıyoruz demişti dizibox yeterli izleyen yok demişti admin
:A:A:A

Doğru ama bari Flash'ı izle sınava giriyorsun diye hayata küsmenin bir anlamı yok. :D

Ben @Çiğdem-'ciğimle izlerim artık bir ses ver kız bakar mıyız ilk bölüme Eylül gibi. :F
Ben bu sene üniversite sınavına gireceğim için izleyemem ama @Çiğdem- izler :A
ayy sabahtan beridir sokak sanatiyle uğraşıyorum kusura baımayın:F

ekimde diziler baslıcak ekim olmadan baksak iyi olur yoksa vakit kalmıyor cnm benim 20 dizim baslıyor ekimde :A:A:A

ayy sabahtan beridir sokak sanatiyle uğraşıyorum kusura baımayın:F

ekimde diziler baslıcak ekim olmadan baksak iyi olur yoksa vakit kalmıyor cnm benim 20 dizim baslıyor ekimde :A:A:A
Tamam ben etiketlerim seni yine. :Z Kız bu İngiliz dizilerinin sezon bölümleri az oluyor hemen bitiririz güzelse. :D