MusicSurvivor 3.Sezon | 9.Hafta

Hangi şarkıcılar MusicSurvivor All Star'da olsun ? (3 tane şarkıcı seçebilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
@GunesinOglu bu senin keyfiyetinde olmamalı bence Bengü sonuç olarak vadikızının yarışmacısı nasıl ki Hadise ve Sertab için hayret bi şeye sordurduysan bunda da o kişi vadikızı Olmalı kimse vadikızı için oy vermiyor şahsen ben Bengü hakettiği için kalmasını istiyorum.
Tamam da ben vadikızı 'ndan bahsetmiyorum.Bengü seçilirse vadikızı yarışacak tabi ki

yıldız tilbe ve murat boz dedim all star diyorsak buna eğer böyle olmalı kendi düşüncemle herkese başarılar 😉😉😉

Tamam o halde yanlış anlamışım @GunesinOglu :D
Zaten Bengü bence de All Star ı hakediyor.Onu o anlamda demedim.Mesela burada oy dilenirsen bana oy ver bana oy ver diye.All Star ın anlamı kalmaz.Hakkedenler yarışsın.Şarkıcıya oy verilsin.Zaten burada bunu yapacak en son kişi @vadikızı dır :D

Gruplardan biri AllStar'a girerse değiştiririm ben bak :A :D @GunesinOglu
Ama bu grupların sahibi var öncelik onlarda :D

Zaten Bengü bence de All Star ı hakediyor.Onu o anlamda demedim.Mesela burada oy dilenirsen bana oy ver bana oy ver diye.All Star ın anlamı kalmaz.Hakkedenler yarışsın.Şarkıcıya oy verilsin.Zaten burada bunu yapacak en son kişi @vadikızı dır :D

Ama bu grupların sahibi var öncelik onlarda :D
Kimler onlar değiştiririz ya nolucak :A

Yarışmacılar en çok sevdiğine 7, en az sevdiğine 1 verecek.(Diğerlerini de ona göre sıralayacak.)

Jüriler en çok sevdiğine 8,en az sevdiğine 1 verecek.(Diğerlerini de ona göre sıralayacak.)
Herkese başarılar :)

Not : Yukarıdaki ankette de oy kullanmayı unutmayın

@tolgab @yatutarsa @batuhankaralar @xemrexxx @Billy Kane