MusicSurvivor 3.Sezon | 6.Hafta Sonuçları

Sertab Erener %100 olacak ( hayret bi şey'den farklı birine veririz )

Ama hayret bi şey emekli olmuş şok oldum ben.
O zaman geriye 1 aday kalıyor. Murat Boz'u isterim ben açıkçası daha çok yolu vardı bence. :D Ama ondan daha çok yarışan isimler de var onlara haksızlık da olabilir zor bir durum cidden. :D

Ben de şaşırdım bize de bir şey söylemedi. Hayırlısı diyelim ilerde geri döner belki görevine.

O zaman geriye 1 aday kalıyor. Murat Boz'u isterim ben açıkçası daha çok yolu vardı bence. :D Ama ondan daha çok yarışan isimler de var onlara haksızlık da olabilir zor bir durum cidden. :D

Ben de şaşırdım bize de bir şey söylemedi. Hayırlısı diyelim ilerde geri döner belki görevine.
Önce bir foruma girsin de :D

Ben üçüncü sezondan daha az isim olabilir diye düşünüyorum.Tabi siz ne düşünüyorsunuz o da önemli

Önce bir foruma girsin de :D

Ben üçüncü sezondan daha az isim olabilir diye düşünüyorum.Tabi siz ne düşünüyorsunuz o da önemli
3.sezon bir bitsin de hele öyle karar verelim. Şarkıcıların repertuarı da önemli şimdi erkenden tükenebilecek isimler All-Star'da olmamalı. :D

Ceceliyle yarışçam ama çelişki var Emre Aydınla çok iyi gidiyorum 6 hafta 6 final puanı aldım, çok iyi gidiyorum çelişkiliyim. :D

Olur kaç 2 eleme olacak. :D
Emre Aydın'ın durumuna bak bi birkaç hafta daha öyle karar verirsin. :D

Mesela ben Serdar'la yarışmak isterim ama Yalın forumda daha çok seviliyor onunla yarışırım gibi. :D