Kanal D Güneşin Kızları - Dizi Yorumları

Selamlar herkese
ben beğendim diziyi yapmcıklıklar var ama beğendim ben takibe alacam
sanırım emre kınayı beğendim ama psikopatlık var galiba oğlunun sırtınında
o hale getiren oydu yanlış anlamadıysam sanırım

sen beğendinmi @Cengo

Selamlar herkese
ben beğendim diziyi yapmcıklıklar var ama beğendim ben takibe alacam
sanırım emre kınayı beğendim ama psikopatlık var galiba oğlunun sırtınında
o hale getiren oydu yanlış anlamadıysam sanırım

sen beğendinmi @Cengo
Ben çok beğendim ya.İkinci bölümde daha da iyi olacaktır.

Dizi maalesef yanlış bir tarzda başladı. dizinin ana konusu ney bilmiyoruz. Dizinin sonuna doğru ana konu hafif belli edildi. İşimiz gücümüz yok dizinin ana konusunu cozecegiz. Böyle diziler maalesef tütmüyor. Güneşin kızlarının büyükleri maalesef kötü oyunculuğu ve karakteri yüzünden pek sevilecek değil zaten küçük kızın oyunculuğunu bilmeyen yok. Ona da pasif rol vermişler.

Dizi maalesef yanlış bir tarzda başladı. dizinin ana konusu ney bilmiyoruz. Dizinin sonuna doğru ana konu hafif belli edildi. İşimiz gücümüz yok dizinin ana konusunu cozecegiz. Böyle diziler maalesef tütmüyor. Güneşin kızlarının büyükleri maalesef kötü oyunculuğu ve karakteri yüzünden pek sevilecek değil zaten küçük kızın oyunculuğunu bilmeyen yok. Ona da pasif rol vermişler.
katılmıyorum oyunculuklar güzel bcne tutacak bu dizi

Güzel gidiyor bence dizi. Nazlı'yı Muhteşem Yüzyıl'da hiç sevmezdim ama burada döktürüyor. :D Selin'i oynayan kız da iyi ama o ne yılışık bir şey öyle ya hiç sevmem öyle kızları. :D

Peri'ye biraz daha rol verirlerse iyi olur. Emre Kınay ve Evrim Alasya uyumunu da beğendim. Bence dizi açıldıkça baya güzelleşecek. :)

Konudaki yorumları okudum üyelerin bir dediği diğerini tutmuyor bir kısımda beğenmişler bir kısımda beğenmemişler kafam karıştı. :D
En iyisi yarın netten bakayım, beğenirsem netten izlemeye devam ederim. :D

Dizi superdi :)

Ozellikle son sahne neydi oyle @denizz19 yani haluk resmen psikopat çıktı 😱

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla ben soluksuz izliyorum. :D Tolga Sarıtaş'ı gıcık rolde görmek ilginç oldu biraz bu zamana kadar hep iyi rollerde izledik ama çok iyi oynuyor rolünün hakkını veriyor. :D

Haluk'un da psikopat, karanlık bir tarafı var belli ki ablasına kızarken, oğlunu kırbaçlarken (artık kemerle mi dövdü naptıysa) anladık bunu. :D

Savaş - Nazlı ikilisini de sevdim yakışmışlar bence. :D O değil de Ali'nin Selin ve Peri'yi suya attığını öğrenirse Haluk kim bilir napar ona :(

Dizi merakla beklediğime değdi gibi. :D

Valla ben soluksuz izliyorum. :D Tolga Sarıtaş'ı gıcık rolde görmek ilginç oldu biraz bu zamana kadar hep iyi rollerde izledik ama çok iyi oynuyor rolünün hakkını veriyor. :D

Haluk'un da psikopat, karanlık bir tarafı var belli ki ablasına kızarken, oğlunu kırbaçlarken (artık kemerle mi dövdü naptıysa) anladık bunu. :D

Savaş - Nazlı ikilisini de sevdim yakışmışlar bence. :D O değil de Ali'nin Selin ve Peri'yi suya attığını öğrenirse Haluk kim bilir napar ona :(

Dizi merakla beklediğime değdi gibi. :D
Ali ne sinir çıktı ya la. :F
Nazlı favorim çok sevdim onu :bhr:

O Savaş ne taş çıktı lan, @Çiğdem- den onu da alacağım. :D

Aynen çok iyi gidiyor dizi. :Z