Kurtlar Vadisi Pusu 250.Bölüm Yorumları

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,216
Puanı
1,059
Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu'nun 250.bölüm yorumlarını bu konu altından yapabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu kendi gününde kendi saatinde..

767718.jpg

Aha yakaladim :A

-Tapatalk-
ya aga forumda sorun var heralde tam hazırladım açtım anahtar kelime girin dedi vadi yazdım yine bastım bu sefer 5 saniye bekleyin dedi bende öyle yazınca konu açıldı sandım geri çıktım bi baktım konu açan yok
o heycanla girip hemen açayım dedim :D bilgisayarı 17.55 de açtım bu arada hemen :D

Maçtan sonra bakıcam Vadiye geç başlasa ne güzel olur ama umut yok :D

Beyaz Tv'de ersoylu sezon finali var ersoyu fena öldürdüler :D

arkadaşlar 250.bölüm konuyu coşturalım mükemmel bölüme hazır olun

ya aga forumda sorun var heralde tam hazırladım açtım anahtar kelime girin dedi vadi yazdım yine bastım bu sefer 5 saniye bekleyin dedi bende öyle yazınca konu açıldı sandım geri çıktım bi baktım konu açan yok
o heycanla girip hemen açayım dedim :D bilgisayarı 17.55 de açtım bu arada hemen :D
Aynen aga ben açıyordum hata verdi

-Tapatalk-

kanal d yi anlamak mümkün değil özeti biraz uzatıp yeni bölüm jeneriğini verip reklama gitmek bu kadar zor değil sonra reytinglerde düşüş yaşıyoruz bile bile lades diyoruz

kanal d yi anlamak mümkün değil özeti biraz uzatıp yeni bölüm jeneriğini verip reklama gitmek bu kadar zor değil sonra reytinglerde düşüş yaşıyoruz bile bile lades diyoruz
aga bunlardan vadiye hayır yok malesef

aga bugün bölüm yine muhteşem olacak ama maç yüzünden reyting kesin düşecek vadi ile maçı izleyen kitle %80 aynı biraz akıllı olmak lazım
adamların umrunda değil ki aga umrunda olsa göz göre göre düşürmezler vadiyi

bu arada şu bitecek haberini hangi namussuz site yaptı her yere yayılmış millet yorum şov yapmış yok böyle bişey ya yalan haber yapmaktan başka bi boka yaradıkları yok

adamların umrunda değil ki aga umrunda olsa göz göre göre düşürmezler vadiyi

bu arada şu bitecek haberini hangi namussuz site yaptı her yere yayılmış millet yorum şov yapmış yok böyle bişey ya yalan haber yapmaktan başka bi boka yaradıkları yok
en son haber adlı adiler haber yapmış abinin dediği gibi sürekli vadiyi karalıyorlar

Son düzenleme:

Forum İstatistikleri

Konular
171,498
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc