Kurtlar Vadisi Pusu 246.Bölüm Fragmanı

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Efsane dizinin 246. bölüm fragmanı yayınlandı.Büyük heyecan fırtınasının yaşanacağı bölüm 12 Şubat perşembe günü kanal d ekranında olacak.Vadi izleyicileri perşembe gününü büyük bir sabırsızlıkla bekliyor.

Son düzenleme:

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
müthiş bir bölüm bizleri bekliyor gel perşembe geeeel

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İşte bu be fragman tek kelime ile süper olmuş :) ihtiyarların ölmesi daha iyi bu sayede yeni kurulacak heyetin bir itibarı olur.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
ayyy ohhh beee sonunda pitbuldan sonra şuu oğlan kafalı kızda geberiyor:Z:Z:Z

levent bey yeni komutan rolune tam oturucak demiştim sizlere 1 saniye görmem yetti heyecan bastı beni bu adamın sesi bile yeter :Z:Z:Z
efsane bir bölüm geliyor diyebilriz çok rahat bir şekilde bu fragmandan sonra bölümün kötü olma ihtimali yüzde sıfır aga

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
levent beyyy en az 10 bölüm oyalar beni cnm ona dua edin bol bol şimdiden:F:F
eğer gerçek söylüyorsan çok sevinirim buna zira senin bu negatif eleştirilerinden bana gına gelmişti bu çok iyi haber :d: eee iyi o zaman hakan karahan da gelince haftaya bu sezonu kurtarırız :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,528
Puanı
1,061
eğer gerçek söylüyorsan çok sevinirim buna zira senin bu negatif eleştirilerinden bana gına gelmişti bu çok iyi haber :d: eee iyi o zaman hakan karahan da gelince haftaya bu sezonu kurtarırız :A
Eskiden 2023 diyorduk şimdi sezonu kurtarma peşindeyiz :D Gerçi İnşallah eski senaristlerimiz ve Raci Şaşmaz dönene kadar sezonları kurtarırsak 2023 değil 2053 e kadar devam eder

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Eskiden 2023 diyorduk şimdi sezonu kurtarma peşindeyiz :D Gerçi İnşallah eski senaristlerimiz ve Raci Şaşmaz dönene kadar sezonları kurtarırsak 2023 değil 2053 e kadar devam eder
aga şimdi sırası mı ya ne raci si ya unut artık onların devri bitti :bhr: günümüzü ve geleceği konuşmak lazım artık

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,528
Puanı
1,061
Vayy konuyu adaş açmış şimdi farkettim @-KADİR- :D

aga şimdi sırası mı ya ne raci si ya unut artık onların devri bitti :bhr: günümüzü ve geleceği konuşmak lazım artık
Onlarsız günümüz ve geleceği konuşabilmemiz imkansız aga. En azından şu senaristler gidene kadar. Eskiden Vadide aksiyon değil komedi de çoktu şimdi komedi sıfıra indi. Ben o komediyi tekrar istiyorum. Şöyle Muro-Zaza tadında bir karakter istiyorum süreyi bakışmayla diyalogla dolduracaklarına onlara bol senaryo yazılsın

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hepimiz kabul edelimki cnm poyrazdan sonra 2 sezondur vadide şöylee bizleri etkileyen bir düşman karakter göremiyorduk vadiyi vadi yapan en önemli unsurda unutulmaz düşman karakterleridir cnm son 2 sezondur bu yoktu
tilki andrei geldide adamı göstermiyorlar bile
levent bey gerek ses tonu gerek karizmasıyla bu işin altından kalkıcağına ben emindim hepimizin heyecanı son haftalar bence azaldı o heyecanı levent beyle tekrar yakalıcaz
ve birşey daha cnm şuu settar ve eşleriyle motorcu asalaklar olmasaydı vadi gözümüze bukadar batmıcaktı sohbet konusundada bunu belirttim çok şükür pitbuldan sonra
şuu oğlan kafalı kızda ölüyor settar ve eşlerinide daha görmezsek vadi senaryosu nekadar kötü olursa olun gözümzüe bukadar batmaz cnm settar ve eşlerini görmemiz eleştiri yapmamıza yetiyordu çünkü bunu herkes kabul etsin bence görmemiz yetiyordu
sinir olmaya :F:F:F