Kurtlar Vadisi Pusu 244.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 244. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kurtlar Vadisi
PUSU
- 244. Bölüm Fragmanı -

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
nazife anne kesin olarak mefta , fragman ise normal pek birşey yok

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
sonunda çıktı fragman

fragmanda en beğendiğim şey sonunda müzik baştada olsa değişti güzel ama klasik

kozu bu defa nazife anne üzerinden oynamışlar bakalım ne gibi bi etkisi olacak şu kgt den kurtulsak varya bayram edecem bayram

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
fragman 5 para etmez arkadaşlar sezon başındaki konsept unutuldu diğer olaylar unutuldu ve bu bölümde gelecek vaad eden bişey olmicak nazife annenin cenazesi ve polatın martini bulma çabasıyla dizi yine biticek.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Geçen hafta finalde Nazife anne ölmüştür diye düşünüyordum. Fragmandan anlaşılacağı üzere son nefesini yeni bölüme saklamışlar. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
cenaze olacağını kim söyledi ki :D ordan bişey çıkmaz boşuna beklentiye girmeyelim ama artık ciddi keskin hamleler yapılması lazım fragman o yönden boş İnşallah bölüm mükemmel olur ya

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
sonunda çıktı fragman

fragmanda en beğendiğim şey sonunda müzik baştada olsa değişti güzel ama klasik

kozu bu defa nazife anne üzerinden oynamışlar bakalım ne gibi bi etkisi olacak şu kgt den kurtulsak varya bayram edecem bayram
aga bu bölümde illa bir bomba sahne olacaktır tilki fragmanda hiç yok ben tilki den bir hamle bekliyorum

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
fragman 5 para etmez arkadaşlar sezon başındaki konsept unutuldu diğer olaylar unutuldu ve bu bölümde gelecek vaad eden bişey olmicak nazife annenin cenazesi ve polatın martini bulma çabasıyla dizi yine biticek.
malesef bende böyle düşünüyorum günlük konularla ilerliyoruz fragmandan çok büyük beklentim vardı aslında

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
unutulmadı aga her şeyin bir zamanı var acele etmeyelim :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga bu bölümde illa bir bomba sahne olacaktır tilki fragmanda hiç yok ben tilki den bir hamle bekliyorum
benim hiçbi beklentim yok aga net söylüyorum artık keskin hamleler yapılması lazımken hiçbi halt olmuyor günü birlik senaryoyla ilerliyoruz

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Senaristlere bende bozulmaya başladım. Geçen haftaki Cahit'in tırcıyı öldürmesi ne saçmaydı. Yerde bayılmış yatarken tıra yetişmesi komikti. Giden tırdan aşağıya atması lazımdı şöförü, durarken indirdi aşağıya. Tv'den izlediktenten sonra bölüm netten bir kez daha izledim bu kadar amatörlük olmaz. Doğan Ümit Karaca'da tam bende bir hayal kırıklığı yarattı.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Senaristlere bende bozulmaya başladım. Geçen haftaki Cahit'in tırcıyı öldürmesi ne saçmaydı. Yerde bayılmış yatarken tıra yetişmesi komikti. Giden tırdan aşağıya atması lazımdı şöförü, durarken indirdi aşağıya. Tv'den izlediktenten sonra bölüm netten bir kez daha izledim bu kadar amatörlük olmaz. Doğan Ümit Karaca'da tam bende bir hayal kırıklığı yarattı.
bozula bozula o sahneye mi bozuldun aga bence o sahne güzeldi :D ne var o tırın hızında bende yetişirim sende

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
bölüm fragmanını açıkcası beğenmedim bölüm iyi olur inş

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bozula bozula o sahneye mi bozuldun aga bence o sahne güzeldi :D ne var o tırın hızında bende yetişirim sende
O sahne baştan sona amatörceydi. İkinci sınıf yönetmen bile o kadar kötü çekmez, baştan sona bir kez daha izle hak vereceksin. :)

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
unutulmadı aga her şeyin bir zamanı var acele etmeyelim :D
onlar belki unutmadıda kemik seyirci yakında diziyi unutucak bu gidişle kadir neyi unutmadılar bal gibide unuttular yada adamlar işin altından kalakamicaklarını anladıkları için işin içine girmiyolar hepsi bu kaç bölüm geçti ortada fol yok yumurta yok.
malesef bende böyle düşünüyorum günlük konularla ilerliyoruz fragmandan çok büyük beklentim vardı aslında
aga sezon sonuna kadar böyle gidicek anlaşıldı başka adam takviyesi yapılmazsa sezon sonunu korkarım 3 4 reytingle kapatıcaz.

aynen öyle burda bende söyledim ama kimse tınlamadı hem mantık hatası hemde çekim hatası doğanda fos çıktı.