Karadayı 93.Bölüm Yorumları

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
evet Mahir vurdu ama adam katil degil kahraman oldu!

fragman yok 94 bolumu merakla bekliyorum Toygar bey'de ilgin twit atti

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok artık. Bence bu yeterli değil. Feride o kadar kötü bakmazdı o vakit. Nede olsa Baharın katili.

+1 :)
ferideyle nazif mahiri kötü işlere bulaşmıyor diye yanında durup destekliyorlar mahirin katil olmasıyla feridede nazifte mahire o gözle bence bakar sankı buyüzden mahir mahkemesi olucak gbi grünüyor :-):-):-)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aha da verdi gazı. Gel de bekle şimdi 1 hafta ya. :D
Kerem Çatay bomba bölümlerin geleceğini açıklamıştı. Fakat senaristler hala ellerini korkak alıştırıyorlar.

Yusuf Miroğlu olsaydı o sahnede Seyit'i alnının ortasından vururdu.

Yok Yasin mi vurdu yok başkası mı vurdu. Yoksa kendisi mi vurdu. Bunlar yakışmıyor diziye.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Toygar Işıklı bu akşam ki yeni müziği 3 sene önce Jenerik olarak düşünmüş. @sürgünüm :eek:
Jenerik müziğimiz daha güzel. Dizinin müziklerinden bugüne kadar şikayetim olmadı. Toygar Işıklı işini fazlasıyla yapıyor da senaristlerden daha cesur sahneler bekliyoruz. Akıl oyunlarına gerek yok umarım bu uyarıyı yapımcılar yapmıştır. Yıllardır bu sektördeler bizim gördüğümüzü onlar görmüyor mu bence görüyorlar.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,194
Puanı
1,061
ferideyle nazif mahiri kötü işlere bulaşmıyor diye yanında durup destekliyorlar mahirin katil olmasıyla feridede nazifte mahire o gözle bence bakar sankı buyüzden mahir mahkemesi olucak gbi grünüyor :-):-):-)
Bence fazlasıyla yetersiz. Bir Seyit yüzünden mahkeme olmaz. Fazla erken.
Kerem Çatay bomba bölümlerin geleceğini açıklamıştı. Fakat senaristler hala ellerini korkak alıştırıyorlar.

Yok Yasin mi vurdu yok başkası mı vurdu. Yoksa kendisi mi vurdu. Bunlar yakışmıyor diziye.

Jenerik müziğimiz daha güzel. Dizinin müziklerinden bugüne kadar şikayetim olmadı. Toygar Işıklı işini fazlasıyla yapıyor da senaristlerden daha cesur sahneler bekliyoruz. Akıl oyunlarına gerek yok umarım bu uyarıyı yapımcılar yapmıştır. Yıllardır bu sektördeler bizim gördüğümüzü onlar görmüyor mu bence görüyorlar.
Dizinin kitlesi büyük çoğunluk kadın ve bizim senaristler halk ile fazla iç içe.

Demedi deme bu akşam ki enfes bölüme yarın yine en az 8 reyting gelmez Totalde.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bence fazlasıyla yetersiz. Bir Seyit yüzünden mahkeme olmaz. Fazla erken.

Dizinin kitlesi büyük çoğunluk kadın ve bizim senaristler halk ile fazla iç içe.

Demedi deme bu akşam ki enfes bölüme yarın yine en az 8 reyting gelmez Totalde.
@Çiğdem- 7'yi geçemiyoruz diyordu geçen hafta 9 aldık. Ben yine ABC1'de 9 alacağımızı düşünüyorum.

Bölümler güzelleşince reytinglerinde yükseleceğini söylemiştim. Bizim dizinin O Ses Türkiye ya da Paramparça ile bir alakası yok. Bölüm kötü ise düşer iyiyse yükseliyor bu kadar basit.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,194
Puanı
1,061
@Çiğdem- 7'yi geçemiyoruz diyordu geçen hafta 9 aldık. Ben yine ABC1'de 9 alacağımızı düşünüyorum.

Bölümler güzelleşince reytinglerinde yükseleceğini söylemiştim. Bizim dizinin O Ses Türkiye ya da Paramparça ile bir alakası yok. Bölüm kötü ise düşer iyiyse yükseliyor bu kadar basit.
A/B ve ABC1 gayet iyi gidiyor. ABC1 beni yarın yanıltmazsa 10'a yakın olur.

Totalden emin değilim.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360

ne zaman aciklamisi?

mahir vurdu artik Sema hanimda soyledi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,194
Puanı
1,061

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dediğin gibi @sürgünüm o sahnede Yusuf Miroğlu veya Kosovalı Mehmet olsaalnından vururdu ama olsun buna da şükür :)
O sahnede şöyle bir kuşku vardı izleyicinin kafasında ondan muğlak bıraktılar. Mahir'in kimse elini kana bulamayacağını düşünüyordu ancak Seyit'in soğukkanlılıkla söylediklerinden sonra adamın canına tak etti. :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
O sahnede şöyle bir kuşku vardı izleyicinin kafasında ondan muğlak bıraktılar. Mahir'in kimse elini kana bulamayacağını düşünüyordu ancak Seyit'in soğukkanlılıkla söylediklerinden sonra adamın canına tak etti. :)
Seyit sandı Mahir adam vuramaz ben ikisini öldürürüm zaten silahı mahire doğru çevirdiğinde Mahir işi bitirdi.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bölüm yorumum :
superdi ya tek kelimeyle enfesto bayildim :love1:
@Çiğdem- catlada patla
Ayten pardon Alev meşhur oluyor :)
Necdet hala unutamamis Ayteni madem unutamadin canim ndn baska kadinla o işi yaptin ve aytene kötü davrandin ?

O eve taş atma sahnesi güzeldi feride baya korktu :love1:

Son sahnedede vuruldu getti o adam ohhh dedim ayol canimada değsin sonuna kadar haketti :Z
@sürgünüm @gizem ak @vadikızı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölüm yorumum :
superdi ya tek kelimeyle enfesto bayildim :love1:
@Çiğdem- catlada patla
Ayten pardon Alev meşhur oluyor :)
Necdet hala unutamamis Ayteni madem unutamadin canim ndn baska kadinla o işi yaptin ve aytene kötü davrandin ?

O eve taş atma sahnesi güzeldi feride baya korktu :love1:

Son sahnedede vuruldu getti o adam ohhh dedim ayol canimada değsin sonuna kadar haketti :Z
@sürgünüm @gizem ak @vadikızı
cnm son 2 bölümdür kabadayı bölümüne girdik sonunda ve bundan sonrakı bölümlerde böyle devam edicek ayy mahir katil oldu sonunda ayrıca türk dizilerine spoi koyma cnm hala bölümden haberi olmayan zaten daha izlemesin hahahha :F:F:F