Yılbaşını Kutlamayalım (Yine Ben)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
peki ozaman çıkış yolunu sen gösterde bilelim bataklık aydınlık neymiş

Burada kimsenin kimseyi kötülediği yok sen ayrım yaratıyorsun ve yanlış yollara sapmışsın. Ciddi anlamda bataklıktasın şuan. Bir iki tane şey yazarsın bakarsın şekil duruyor dersin milleti ürkütürsün, yolunun ne kadar pis olduğunun farkında bile değilsin, zaten iyi biri olduğunuda düşünmüyorum herkesin önündede söylüyorum şuan, sana inanan varsa benle muhattap olmasın. İnandığın şeyide söyliyim korku yaratma, ışıd tarzı yaklaşım, anladın sen zihniyeti biz bişi yapmıyoruz burada.

Senin kışkırtmaya çalışsam durum bu şekilde olmazdı, tanıyan vardır zaten beni, sadece yolun yanlış anlatmaya çalışıyorum ama zor tabi.

Ne yaptığından kendin bile haberdar değilsin ve bataklık yolun başka bişi değil. :)

130516_alkol.hlarge.jpg

..

Burada kimsenin kimseyi kötülediği yok sen ayrım yaratıyorsun ve yanlış yollara sapmışsın. Ciddi anlamda bataklıktasın şuan. Bir iki tane şey yazarsın bakarsın şekil duruyor dersin milleti ürkütürsün, yolunun ne kadar pis olduğunun farkında bile değilsin, zaten iyi biri olduğunuda düşünmüyorum herkesin önündede söylüyorum şuan, sana inanan varsa benle muhattap olmasın. İnandığın şeyide söyliyim korku yaratma, ışıd tarzı yaklaşım, anladın sen zihniyeti biz bişi yapmıyoruz burada.
bana bölücü diyosun yani de kardeşim doğruyu söylemek bölücülükse evet ben bölücüyüm söylediklerimden bir tane yanlış söylesene kaldıki onlarıda ben söylemiyorum o sözler Allah c.c lüğü ve Peygamber Efendimizin sözleri benim hiç bir sözüm yok haddimede değil sen Allahın yoluna pis diyosan benim senle konuşmam hata

yaptığım şeyin ıslah edilip edilemeyeceğini söyleyebilecek mertebede olduğunu sanmıyorum :))
sende ne hakla burdaki kişilere putperst kardeşim dersin bende bunu söylemeni doğru bulmuyorum.

bana bölücü diyosun yani de kardeşim doğruyu söylemek bölücülükse evet ben bölücüyüm söylediklerimden bir tane yanlış söylesene kaldıki onlarıda ben söylemiyorum o sözler Allah c.c lüğü ve Peygamber Efendimizin sözleri benim hiç bir sözüm yok haddimede değil sen Allahın yoluna pis diyosan benim senle konuşmam hata

sende ne hakla burdaki kişilere putperst kardeşim dersin bende bunu söylemeni doğru bulmuyorum.
hmm ben zaten direkt putperest anlamında söylemiştim hiç espri yoktu o sözde:))))

Seninle balığa bile çıkmam adamım. :A Yoldan sapmışsın bile, biz kötüysek artık sen hangi safhadasın bilmiyorum, cidden daha önce bu saf kötülüğü görmemiştim bize göstermiş oldun.

Bundan sonra cevap bile vermem, benden uzak.

arkadaşlar 2015 gireceğiz herkes istediği gibi yaşasın kişi kendisinden sorumludur :)
bende onu diyorum kardeşim ben kimseye zorla bir şey yaptıramam ben sadece bana düşen görevi yapıp insanlara doğruyu söyleyip yanlıştan neyh etmeye çalıştım isteyen yapar isteyen yapmaz paşa gönülleri bilir ama bazıları burda artizlik yapıyo o zoruma gidiyo.

Seninle balığa bile çıkmam adamım. :A Yoldan sapmışsın bile, biz kötüysek artık sen hangi safhadasın bilmiyorum, cidden daha önce bu saf kötülüğü görmemiştim bize göstermiş oldun.

Sanki ben yalvarıyodum sana çıkalım diye benden uzak Allaha yakın ol .

kimin kötü olacağını kim iyi olacagını biz bilemeyiz nihai kararı bu dünyada ki yaptıklarımız şeylerle değerlendirilir :)bu yorumun biraz ağır olmuş gerçekten

kimin kötü olacağını kim iyi olacagını biz bilemeyiz nihai kararı bu dünyada ki yaptıklarımız şeylerle değerlendirilir :)bu yorumun biraz ağır olmuş gerçekten
normal olmuş bence :X sırf yeni yılı kutluyik diye başka kavme benzediğimizi iddaa etmekle aynı derecede:))

Dedim ya kızlar Ankara'da diye. Ben Hatay'dayım şimdi. 1-2 aya hallederiz senin işi :F :F
Ya dediği laflara bak vallahi sinirlendirdi gece gece, biz millete ters laf etmeyelim diyoruz, kalıcak elimde o alacak en sonumda, zihniyete bak ya , yanacaksınız, sen kimsin la. Kimsin yani, yazıyo buralara bişiler korksun gören korksun, iki aklınızı kullanın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
171,733
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94