Diğer Beyaz Futbol - Program Yorumları

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beyaz Futbol.jpg

Moderatörlüğünü Ertem Şener'in yaptığı; yorumcu kadrosunda Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz'ın yer aldığı Beyaz Futbol tüm hızıyla devam ediyor...

Beyaz Futbol, Cumartesi ve Pazar Akşamları 23:00'da Beyaz TV'de!

Beyaz Futbol ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Çoktandır izleyemiyordum ahmet hoca ne yapmış öyle :eek: bir an bende ışıklar gitti sandım ama adamlar işi biliyor.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
ROK'un haydaaaları süper.Tartışmasız Türkiyedeki en iyi komedi programı.:D Bu programı açın komedi niyetine izleyin.:D Ahmet Hoca programın tartışmasız yıldızı.Sıvacı Ertem ve Mafya Sinan'da mükemmel.Ben yayına alkollü çıktıklarını düşünüyorum.Özellikle Rasim'in.,

Ekran kararınca Sinan Engin'in cereyanlar mı kesildi repliği süper.:D Tam bir absürt komedi.

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@takas sen bilirsin programı izleyen üyeleri konuya etiketleyebilir misin? :D
konuyu geçen haftalarda açacaktım unutmuşum ya çok iyi akıl etmişsin helal :D

resmen bağımlısı oldum efsane efsane :D telegol falan hikaye beyaz futbol hepsini yerle bir etti
@sürgünüm @-KADİR- @Polat Şaşmaz
arada da olsa izliyolar diye biliyorum

o değilde iyice izlenme oranı artınca internet sitesi donuyor çok kötü oldu benim için :( bunları tv den izlemek çok zor oluyor adamlar bağırarak konuştuğu için gece ses fazla çıkıyor hatta dün ertem şener sesi kısarak izleyin bizi falan diyodu :D

bu programı futbol bilgisi falan filan için izlemeyin sakın Türkiye'de hiçbir dizi-film-program-talk show vs. de bulamayacağınız komedi ve şov vardır gülmek amaçlı izleyeceksiniz ve geceleri yarılacaksınız :D

@xdragxx beyaz(derin) futbol yapsan daha iyi olur başlığı pazartesi ki program derin futbol isminde

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

resmen bağımlısı oldum efsane efsane :D telegol falan hikaye beyaz futbol hepsini yerle bir etti

o değilde iyice izlenme oranı artınca internet sitesi donuyor çok kötü oldu benim için :( bunları tv den izlemek çok zor oluyor adamlar bağırarak konuştuğu için gece ses fazla çıkıyor hatta dün ertem şener sesi kısarak izleyin bizi falan diyodu :D

bu programı futbol bilgisi falan filan için izlemeyin sakın Türkiye'de hiçbir dizi-film-program-talk show vs. de bulamayacağınız komedi ve şov vardır gülmek amaçlı izleyeceksiniz ve geceleri yarılacaksınız :D

@xdragxx beyaz(derin) futbol yapsan daha iyi olur başlığı pazartesi ki program derin futbol isminde
Ben her hafta izliyorum. Ahmet Çakar'ı Star ve Atv'den beri takip ederim. :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061

Hic kacirmam aga ama yalniz bu aralar Pazartesi bakamicam Reaksiyon bitinvr yeniden Pazartesileri full seyredecem İnşallah :D

Yalnız şema süper ya :F Bunun için bu akşam seyretmek lazim ama mümkün değil belki 1 saat o da hem basi hem sonu

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Hic kacirmam aga ama yalniz bu aralar Pazartesi bakamicam Reaksiyon bitinvr yeniden Pazartesileri full seyredecem İnşallah :D

Yalnız şema süper ya :F Bunun için bu akşam seyretmek lazim ama mümkün değil belki 1 saat o da hem basi hem sonu
değişikmisin sen niye tekrar aynı bölümü izliyon Allah Allah :D
benim için saat 23.00 oldu mu diğer şeyler geçersiz hükmündedir hemen açarım beyaz tv yi

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu akşam Reaksiyonun yeni bolümü yok muydu ?
aga kusura bakma yanlış anladım :D
ben sandım bölümü izleyip sonra tekrar izlicen internetten o yüzden de beyaz futbolu izleyemeceksin öyle anladım :D

zaten 11 de başlıyo aga geç bitiyo kafana göre takılırsın

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
efsane başladı hadi bakalım :D klasik ahmet çakar ilk 10-15 dakka hiç konuşmaz sonra beylerrrrr diye giriş yapar ve şov başlar :D

25 dakkadır futbol konuşuyolar ama normal bjk ve ts maçları vardı :D 12 den sonra şova geçerler :D

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
efsane başladı hadi bakalım :D klasik ahmet çakar ilk 10-15 dakka hiç konuşmaz sonra beylerrrrr diye giriş yapar ve şov başlar :D

25 dakkadır futbol konuşuyolar ama normal bjk ve ts maçları vardı :D 12 den sonra şova geçerler :D
Bu programi onun için izliyorum adam coşturuyor ortaligi :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Cemaatin zamanında kullandığı bir program. ROK u zaten sisiren ona bilgi ufuren kullanan paralel yapıydı. Adam köşesinde sürekli başkalarının yazılarını yayınlayıp duruyor. Bir keresinde markar eseyanin bir günde yazdığı yazıyı 3 günde yayınladığı bile vardır))))

Ahmet cakari da cemaatin tepelerine un andıran aziz yildirimin egenekonun kasası olarak bile lanse etti bu Rok ile Ahmet çakar. Sonra ahmet çakar anladı nasıl tuzağa düştüğünü Rok'a sallamaya başladı)))

İste boyle komik bir adamlar

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Cemaatin zamanında kullandığı bir program. ROK u zaten sisiren ona bilgi ufuren kullanan paralel yapıydı. Adam köşesinde sürekli başkalarının yazılarını yayınlayıp duruyor. Bir keresinde markar eseyanin bir günde yazdığı yazıyı 3 günde yayınladığı bile vardır))))

Ahmet cakari da cemaatin tepelerine un andıran aziz yildirimin egenekonun kasası olarak bile lanse etti bu Rok ile Ahmet çakar. Sonra ahmet çakar anladı nasıl tuzağa düştüğünü Rok'a sallamaya başladı)))

İste boyle komik bir adamlar
ahmet çakar ın alakası bile yok aga adamı paralel yapıya bağladın fazla uçma ya :D
rasim ozandan herşeyi beklerim :D

bu arada program coştu yine saat 12 oldu süper program süper :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
coştular sıvacı ertem
kan emici hoca
pato kuşu volkan :kiki:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ooo sinan engin söyledi şimdi bizim program Türkiye nin en çok izlenen programı 10-15 share alıyor diye vay be müthiş izleniyormuş keşke reytingini görebilsek gece yayınlanmasına rağmen harbi fena izleniyor

yine testere müziği ve ahmet çakar şov :D ne adam ya :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ahmet çakar ın alakası bile yok aga adamı paralel yapıya bağladın fazla uçma ya :D
rasim ozandan herşeyi beklerim :D

bu arada program coştu yine saat 12 oldu süper program süper :D
Ahmet çakar rok a inanıp aziz yıldırımın Ergenekondan aranan adamlara para verdiğini ima ettiler. Rok da cakar da parelci değil ama bol bol kullanıldılar. Rok bunu itiraf etti ama hala paralecilerin tapelerine inanıyor))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ahmet çakar resmen yardırıyor hahahaha :kiki: sinanla ertemin resmini yapıp üstünü çiziyor :kiki: