FF Sorgu Odası-Hafta 51-Sorgudaki İsim: gözlemci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yalnızken ağzını burnunu bi güzel düzeltirim :A
Bana öyle birşey yaapcak kişiyi ben yanımda çanta diye mi taşıyacam :D

Diğer sorunu alayım içinde kalmasın herşeye cevap vericeğim :)
Ne var be yalnizken sana çok iyi davraniyor kız da seni seviyor :)

Bir gece sarhosken bi kizla evine gitmissiniz aradan bi ay geciyor kız hamileyim diyor naparsin :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ne var be yalnizken sana çok iyi davraniyor kız da seni seviyor :)

Bir gece sarhosken bi kizla evine gitmissiniz aradan bi ay geciyor kız hamileyim diyor naparsin :)
Yinede istemem ben toplum içinde ezilcek adam değilim !! :A

Eğer tek gecelik birşeyse ki zaten öyledir aldır derim onuu :D

Eğer seviyorsam da hemen evlenirim :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yinede istemem ben toplum içinde ezilcek adam değilim !! :A

Eğer tek gecelik birşeyse ki zaten öyledir aldır derim onuu :D

Eğer seviyorsam da hemen evlenirim :)
Aman iyi be :A

Hadi diyelim sen aldir dedin oda aldirdim dedi ama 9 ay sonra bebeği sana getirdi snle bnm çocuğumuz diye naparsin nifusuna alirmisin :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Aman iyi be :A

Hadi diyelim sen aldir dedin oda aldirdim dedi ama 9 ay sonra bebeği sana getirdi snle bnm çocuğumuz diye naparsin nifusuna alirmisin :A
Evet alırım nüfusuma fakat kısa ve sade babalık yaparım ,kendi çocuğum gibi görmem sadece bakımını üstlenirim,ölünce de mirasda vermem :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Evet alırım nüfusuma fakat kısa ve sade babalık yaparım ,kendi çocuğum gibi görmem sadece bakımını üstlenirim,ölünce de mirasda vermem :A
Hihh geleceğin psikopatini yetistirmis olursun sonra :F

Sen bi kızı seviyorsun ama bir gece bir baska kizlaymissin kız bunu goruyor snden ayriliyor 7-8 ay sonra kızın kucaginda bebek goruyosun naparsin :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Hihh geleceğin psikopatini yetistirmis olursun sonra :F

Sen bi kızı seviyorsun ama bir gece bir baska kizlaymissin kız bunu goruyor snden ayriliyor 7-8 ay sonra kızın kucaginda bebek goruyosun naparsin :A
Allahım Allahım nasıl sorular bunlarrr :eek::eek:

Doğrusu intihar ederdim :(
Nasıl böyle birşeyi yaptım diye dövünürdüm önce,sonra ise diğer kıza alışmaya çalışırdım baktım olmuyor başka şehire geçerdim,adres ve tel değişikliği uygulardım :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Allahım Allahım nasıl sorular bunlarrr :eek::eek:

Doğrusu intihar ederdim :(
Nasıl böyle birşeyi yaptım diye dövünürdüm önce,sonra ise diğer kıza alışmaya çalışırdım baktım olmuyor başka şehire geçerdim,adres ve tel değişikliği uygulardım :D

Once sorar insan bu çocuk kimin diye :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Heralde zaten önce kabullenmeyecem daha sonra babalık testi ki bundada çok gördüm sahte raporu :D araştırcam heralde yanii :D
Yahu kizin kucaginda bebegi goruyosun kız sana demiyor bu snn çocuğun diye yalnizca onun çocuğa kızım diyip sarildigini goruyosun o kadar :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Onun ne odluğunu ben bile tam çözemedim heralde gözetleyen kişidir ama ben foruma girerken aklımda şu vardı reytingleri analiz etmek vardı da nerde oo günler artık reytingle falan işim kalmadı sadece bakarım yeter eskiden acaip gözlemler ve yorumlardım :D @Yiğitt

Sinopluyum :)
en sevdiğim şehir Muğla ve Çanakkale
en sevdiğim ülke; kendi ülkem ama bunun dışında fransa da süper bence hele ki Eyfel kulesi :)
En sevdiğim yemek klasik tavuk-pilav-nohut ama hindi döner favorimdir :)
İçecek kola ama zayıflamaya başladıktan beri yani 2 senedir hiç ama hiç içmedim bu yüzden soda karpuzlu ;)
En çok orkideyi severim fakat pahalı diye vazgeçer lavanta alırım :D sevdiğime ise karagül ;)

Senide öyle ahım şahım tanımam ama şöyle özetlemem gerekirse iyi birisin bana karşı bir hatanı veya tavrını görmedim ,senaryolarda sıkça kaçırıyor oldun beni bu aralar :A ama olsun heyecan katıyorsun . Sende Kurtlar Vadisi zileyenlerden birisin ama gözlemlediğim kadarıyla öyle kritik fanlardan değilsin... Severim seni bilmiyorum kaç yaşındasın nerelesin tek bildiğim ismin başka birşey bilmiyorum hakkında ama iyi birisin genelde :) Sana senaryo gereği en son birşeyler yaapcam :A bunun böyle gitmeyeceğinin farkındasındır :D

Kişisel olarak iyi bir kız ama yaşı gereği benden büyük birisi gerçi artık yaşlarda problem olmuyor ama cevabım hayır olurdu ya da şöyle söyleyeyim çiğdem etmez o kız çünkü ben etmiş olsaydım onunda cevanı hayır olurdu :D Gerçi kabul etseydim bir başkası tarafından baya hırpalanırdım heralde :A

Konuştum konuştumda herşey bende yanii kimseye dökmedim elemimi kederimi :D Sana da anlatırmıyım bilmiyorum gerçi bir ara dökmüş olabilirim forumda ama kimse senden bahsettiğimi anlamamıştır :-)

:F FF itiraflarına mı yaptın.:eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...