Kara Para Aşk 22. Bölüm Yorumları

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
kara-para-ask.jpg

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek''in paylaştığı Tuvana Türkay, Saygın Soysal, Burak Tamdoğan, Bestemsu Özdemir, Erkan Can' ı kadrosunda bulunduran, Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleminden izlediğimiz Kara Para Aşk'ın 22. bölüm ile ilgili fotoğrafları, yorumları ve bölümle ilgili ilginç detayları bu başlık altından yapabilirsiniz.

Kara Para Aşk 22. bölümüyle özet ile beraber 20:00'da Atv ekranlarında başlayacak.

Son düzenleme:

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Metin'in yakalanmasını hiç beklemiyordum büyük şok oldu :eek: Metin herşeyi biliyor konuşursa Tayyar,Hüseyin,Ali Amir hepsine hapishane yolu görünür bakalım neler olacak bundan sonra

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
hala devam ediyi mi :D rüyadır o sahne nilünün kabusu :F
yök artık :F Fatih Tayyar'a babası oldugunu fialn söyledi, kardeşiyle görüştü filan:F Hepiciği birden "röya olamaz dimi?

Metin'in yakalanmasını hiç beklemiyordum büyük şok oldu :eek: Metin herşeyi biliyor konuşursa Tayyar,Hüseyin,Ali Amir hepsine hapishane yolu görünür bakalım neler olacak bundan sonra
Dizi ocakta bitiyor mu???

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
yök artık :F Fatih Tayyar'a babası oldugunu fialn söyledi, kardeşiyle görüştü filan:F Hepiciği birden "röya olamaz dimi?

Dizi ocakta bitiyor mu???
olabilir :F neyse bu akşam giilen 2 entry ben ve kpa ilişkisini açıklamış :X

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,770
Puanı
460
Mükemmel bir bölümdü. Bu sezonki en iyi bölümdü hatta böyle devam ederse 1. sezonki oranları yakalarız.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
olabilir :F neyse bu akşam giilen 2 entry ben ve kpa ilişkisini açıklamış :X

İki hesabında onaylanmiş :X