FF Sorgu Odası-Hafta 45-Sorgudaki İsim: Yakamoz-Asi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şimdi düşünmeni istiyorum. Az sonra spoiler vereceğim ama vereceğim spoileri vermeden önce düşünmeni istiyorum. Deyimleri bilirsin, mecazlı yapılardadır. Mesela, "paraya sıkışmak" deyimi mecazlı yapıdadır. Bunu gerçekmiş gibi düşünebiliyor musun?

Düşündüysen;

"Para sıkışmak" deyimini gerçek anlamıyla izlemiş oluyorsun. Peki kafanda neler değişti? Neler düşünüyorsun? Düşündükten sonra ve izledikten sonra tepkin ne oldu?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Günlük hayatta küfür eder misin? Sık argo kelime kullanır mısın?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Şimdi düşünmeni istiyorum. Az sonra spoiler vereceğim ama vereceğim spoileri vermeden önce düşünmeni istiyorum. Deyimleri bilirsin, mecazlı yapılardadır. Mesela, "paraya sıkışmak" deyimi mecazlı yapıdadır. Bunu gerçekmiş gibi düşünebiliyor musun?

Düşündüysen;

"Para sıkışmak" deyimini gerçek anlamıyla izlemiş oluyorsun. Peki kafanda neler değişti? Neler düşünüyorsun? Düşündükten sonra ve izledikten sonra tepkin ne oldu?

Açıkcası bu deyimi daha önce duymuştum ama ihtiyaç olandan duydum, parada boğulandan değil. Güldürdü. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Küfür etmek iyidir bazen. "Küfür etmek hiç iyi olur mu" diyeceksin. Modern küfürleri duyunca göreceksin.

"Küfür etmek hiç bu kadar iyi olmamıştı" diyebilirim. Peki sen ne dersin? Gündelik hayatta bu tarz küfürler kullanır mısın?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
@Yakamoz - Asi denildiğinde aklıma ilk gelen şey:Ciddilik'tir.:)
Peki siz Benim hakkımda neler düşünüyorsunuz?

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
>Öncelikle merhaba diyeyim ve Bende klasiklerden sorayım hakkımdaki düşüncelerini iyi veya kötü her türlü görüşe açığım :)

Yapabildiğin en iyi iş nedir ? yeter şimdilik :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Forumda sevmediğin üyeler kimler?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
>Öncelikle merhaba diyeyim ve Bende klasiklerden sorayım hakkımdaki düşüncelerini iyi veya kötü her türlü görüşe açığım :)

Yapabildiğin en iyi iş nedir ? yeter şimdilik :D

Merhaba. :)
Ortak bir noktamız şuan aklıma gelmedi ama iyi birisi olduğunu düşünüyorum. Sanırım bir ara fotoğrafını avatar yapmıştın. Düzgün birine benziyordun. :D

Edit: Tapatalkta sonradan gördüm şuan avatarındaki sensin. :D

Yapabildiğim en iyi iş muhasebe yürütmek. Sayılarla aram iyidir. :)
Forumda sevmediğin üyeler kimler?
Sevmediğim birisi yok aslında. Beni sevmeyenler muhakkak vardır diye düşünüyorum. :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Merhaba. :)
Ortak bir noktamız şuan aklıma gelmedi ama iyi birisi olduğunu düşünüyorum. Sanırım bir ara fotoğrafını avatar yapmıştın. Düzgün birine benziyordun. :D

Edit: Tapatalkta sonradan gördüm şuan avatarındaki sensin. :D

Yapabildiğim en iyi iş muhasebe yürütmek. Sayılarla aram iyidir. :)

Sevmediğim birisi yok aslında. Beni sevmeyenler muhakkak vardır diye düşünüyorum. :)
Evet halen fotoğrafım avatardadır :D ortak yön buluruz o dert değil :D muhaseben iyiyse süper valla bizde dersi var da bende ne gezer sayısallık :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Genelde antilik yapmayi seviyorsun. Genel olarak birbirimize zit taraflarimiz var, Karadayi sevmezsin, Kara Para Ask ve Tuba sevmezsin, Medcezir sevmezsin falan. :D
Diger yönden sevdigim birisin forumda. Normal hayatinda eglenceli biri oldugunu düsünüyorum acikcasi. :D

Forumda sevdigim saydigim, dost diyebilecegim ender kisiler arasindasin. Foruma geldigimden beri bu böyle ve her gecen gün daha bir isiniyorum sana. :A
Müzigi seviyorsun, Sila senin herseyin. Bir hayat mücadelesi icindesin iste yurt-okul-calisma gibi. Bunun yanisira kendi sesinle de forumu süslüyorsun bunu cok begeniyorum, kendine güveniyorsun ve cekingen degilsin. :D

Yok ya, kötü yanin yok. :D Sadece eskiden daha bir hevesliydin dedim. :A

FORUMCA gibi güzel bir projen vardi ve ben ilk konuktum. Gayet güzel bir programdi ve örnek oldu yeni projelere. Devamini bekliyoruz. :)
Forumda olumsuz bir yönünü hic görmedim sanirim, sevilen sayilan birisin ve zamanla editör olabilecegini düsünüyorum. :)

Foruma benden önce üye olmussun ama nedense bana hep benden sonra gelmissin gibi geliyor. :D
Karadayi en büyük ortak noktamiz, keza buna bagli Kenan Imirzalioglu da bir diger ortak noktamiz. Bu yüzden yerin ayri bende. :D
Forumda sevilen bir üyesin. :)

İlk cümle doğruda 2. cümle biraz düşündürdü. Burada ben çok eğleniyorum yani burada eğlenceli değilmiyim sana göre.:(

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
İlk cümle doğruda 2. cümle biraz düşündürdü. Burada ben çok eğleniyorum yani burada eğlenceli değilmiyim sana göre.:(
Yanlis anlasilmaya müsait yazmisim. :D
Normal hayatta eglenceli oldugunu düsünüyorsam demek ki burada da eglenceli oldugunu düsünüyorumdur. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yanlis anlasilmaya müsait yazmisim. :D
Normal hayatta eglenceli oldugunu düsünüyorsam demek ki burada da eglenceli oldugunu düsünüyorumdur. :D

Heehh şimdi oldu.:D:F
Bu arada Tuba'ya çok anti değilim hatta 2 dizisini aşırı fan olarak izledim Asi ve 20 Dakika. Güzel ama oyunculuk yapamıyor düşüncesine sahibim ama iticide değil hani.:D KPA'ya Engin yüzünden ve senaristlerden dolayı antiyim.:(Tuba'yıda tek Beren ile çok kıyaslandığı için sevmem.:D AÇıklık getireyim.:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Nasıl biriyle evlilik hayali kurdun?

Evlenince kaç çocuğun olsun isterdin?

Kaçı kız kaçı erkek olsun?

İsimleri neler olsun isterdin?

Yabancı isdim kullanırmıydın çocuklarında yada kendi isminin yabancı olmasını istemiydin?

Birde benim gibi soru sormak için soranlara verecek bir cevabın var mı.?:(

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sorgu odasına hoşgeldin abi biraz geç oldu ama kusura bakma artık tatildeydim. :F Şimdilik iki sorum var.

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Mesleğinin avantaj ve dezavantajları neler?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Birde FF Yönetimdeki son gelişmelerden bizi haberdar et. Neler olup bitti hepsini anlat bakalım.:A

(Sorgu odası kelimesini tam olrak doğru anlamışımdır umarım.:A)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...