"Ferhat Göçer ile Sen Söyle Hayat"ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
52,041
Puanı
1,060
thumbnail_1402781353.jpg

Sunuculuğunu ünlü şarkıcı Ferhat Göçer'in üstleneceği FOX TV'nin yeni müzik programı "Ferhat Göçer ile Sen Söyle Hayat"ın yayın tarihi belli oldu.

Canlı performans ve ünlü konuklarıyla yaz geceleri boyunca müzik şöleninin yaşanacağı program 2 Temmuz Çarşamba günü FOX TV ekranlarında başlayacak.

Programın tarihini Facebook hesabından duyuran Ferhat Göçer, programın saatiyle ilgili herhangi bir bilgi vermedi ancak programın Not Defteri'nin sezon finalinden sonra yayınlanması bekleniyor.

Programın tanıtım filmi:

Canlı ses yok zaten Ferhat Göçer'de iş yaparsa konuklar yapar başka şansı da yok açıkçası.

ben ferhat goçeri severim, birbirine benzer şarkilarini baya dinlerim, Canli performansini izlerim, ama kendisini bi Arya sanmasi varya o çekilmiyor, kouklara gore izleriz.
NOTE: ben kuzeyin oglunu çok begeniyordum.

Program pek iyi gitmeyecektir
Fox TV de o kadar reklam yapıyor ki sanki 10 reyting bekliyormuş gibi:D

Kliplerinde kullandığı o klasik sahne havasıyla çekilmiş bir tanıtım. Ferhat Göçer iyi bir şarkıcı tabi ki. Konuklara göre yazın iyi gidebilir program. Umarım playback olmadan, canlı canlı müzikler çıkar ortaya. :)

Not Defteri gece yarısı bitiyor sezon finali erken bitecek o zaman. :F 20.00'de başlar herhalde. Bu program da 23.00 olabilir.

Ortalama oranlar alır bence ne iyi gider ne kötü..