"Karagül" Dizisinde 'Sibel Can' Sürprizi!

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
thumbnail_1395865548.jpg

Fox'un sevilen dizilerinden "Karagül" dizisinde Sibel Can sürprizi!

Avşar Film'in yapımcılığını üstlendiği ve çekimleri Şanlıurfa'nın Halfeti yöresinde gerçekleşen ve ismini yine orada yetişen bir çiçekten alan "Karagül" dizisinde gelecek haftalarda büyük sürpriz!

Başrollerinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl, Mesut Akusta, Özlem Conker ve usta oyuncu Şerif Sezer'in rol aldığı Karagül dizisinin gelecek bölümlerinde Sibel Can'ın Galata albümünde yer alan "Kış Masalı" şarkısı dizide kliplendirilecek!

Dizide "Ebru" karakterini canlandıran Ece Uslu ve "Fırat" karakterini canlandıran Yavuz Bingöl'ün ağırlıklı olarak yer alacağı söylenilen klipte dizideki aşklarının da bu şekilde başlayacağı söyleniliyor!

3Gdd7iIozPBDFOK4fEalN229.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Özcan Deniz tekrar Fırat'a atladı herhalde. Hala bir ses seda çıkmadı, şaka gibi yani resmen izleyiciyle dalga geçiyorlar...

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Farkettim Show Tv ile ilgili demediğini zaten evet ben de hiç yakıştırmıyorum :D
Kanka Sevdaluk konusunda ben sezon sonuna kadar yayınlanacak diye duydum demiştim ama kimse inanmamıştı. Aslında gün değişimi gerekiyor, bütün yapımlar başka gün kalmamış gibi Çarşamba'ya akın akın geliyorlar. Sevdaluk Pazartesi bence komedi boşluğu varken hazır değerlendirmeli bu fırsatı. :)

Karagül konusunda da bu sezon izlemek haram oldu artık bana. Sibel Can'ın şarkısı olan bölümü belki youtube'dan bir göz ucuyla bakarım ama ne kadar dayanırım bilmiyorum. :bilmem:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,639
Puanı
1,061
Kanka Sevdaluk konusunda ben sezon sonuna kadar yayınlanacak diye duydum demiştim ama kimse inanmamıştı. Aslında gün değişimi gerekiyor, bütün yapımlar başka gün kalmamış gibi Çarşamba'ya akın akın geliyorlar. Sevdaluk Pazartesi bence komedi boşluğu varken hazır değerlendirmeli bu fırsatı. :)

Karagül konusunda da bu sezon izlemek haram oldu artık bana. Sibel Can'ın şarkısı olan bölümü belki youtube'dan bir göz ucuyla bakarım ama ne kadar dayanırım bilmiyorum. :bilmem:
Fırat Ebru aşkı bayık bir şey olur keşke olmasa sürekli gösterirler içim şişer şimdi benim. :( Sevdaluk aynen yarın yükseliyor tüm kalbimle yarın ki sonuçları bekliyorum. Bugün yeni bölüm 21:00'da başladı reklam düzeni de gayet iyiydi. :) 23:10'da bitti.

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Fırat Ebru aşkı bayık bir şey olur keşke olmasa sürekli gösterirler içim şişer şimdi benim. :( Sevdaluk aynen yarın yükseliyor tüm kalbimle yarın ki sonuçları bekliyorum. Bugün yeni bölüm 21:00'da başladı reklam düzeni de gayet iyiydi. :) 23:10'da bitti.
İnş. yükselmiştir de hiç gerek kalmaz gün değişimine vs. :)

Senin entrika kraliçesi Özlem varken Karagül'den daha sıkılmazsın sen. Bayık değil ayrıca ama iyi bir partner olsa güzel sahneler çıkabilirdi diziden. Yavuz ve Ece arasında Zerda'daki uyum şu an zerre yok. Ece'nin en genç abisi gibi duruyor Yavuz. :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,639
Puanı
1,061
İnş. yükselmiştir de hiç gerek kalmaz gün değişimine vs. :)

Senin entrika kraliçesi Özlem varken Karagül'den daha sıkılmazsın sen. Bayık değil ayrıca ama iyi bir partner olsa güzel sahneler çıkabilirdi diziden. Yavuz ve Ece arasında Zerda'daki uyum şu an zerre yok. Ece'nin en genç abisi gibi duruyor Yavuz. :(
Özlem aynen süper de diziye atraksiyon katmalılar aşkı meşki geçelim şimdi. :D

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Özcan Deniz dönse ya artık. O da bulmuş Karagül gibi diziyi bir girmedi gitti ya :D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Özlem aynen süper de diziye atraksiyon katmalılar aşkı meşki geçelim şimdi. :D
Hep aynı şeyler zaten. Kendal, Özlem ve Narin sürekli Ebru ve Sibel ile uğraşıyor. :noworry: Benim için bir heyecanı kalmadı nedense. Özcan gelirse esas ben o zaman olacakları merak ediyorum...