Kıvanç Tatlıtuğ'dan İddaalı Açıklama

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Gardaşım onu bunu bırakta kvp fena bölümler geliyo uyuyan hücreler felan doyum olmuyor
aga seni görmek güzel biraz foruma uğra ya :D
aynen öyle bomba etkisi yaratacak kurtlar vadisi senaryo uçuşa geçti uyuyan hücreler uyanıyor gölge oyunu bitiyor

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
yarın enginin dizisi de böyle olursa :A
İddiali konuşmak tarzım değildir ama KPA'ya güveniyorum. Yarın (hatta bugün) göreceğiz.

Engin en azından iddiali cümleler kurmadı. MY'ye asıl rakip olan kendisiyken "MY'yi geçeceğiz, tahtına oturacağız" falan dememiş. Kıvanç düşünsün. İddiali laflarının altında ezilen kendisi. Engin sadece oyunculuğunu konuşturur her zamanki gibi; o kadar ;)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,377
Puanı
1,061
İddiali konuşmak tarzım değildir ama KPA'ya güveniyorum. Yarın (hatta bugün) göreceğiz.

Engin en azından iddiali cümleler kurmadı. MY'ye asıl rakip olan kendisiyken "MY'yi geçeceğiz, tahtına oturacağız" falan dememiş. Kıvanç düşünsün. İddiali laflarının altında ezilen kendisi. Engin sadece oyunculuğunu konuşturur her zamanki gibi; o kadar ;)
yanlız mynin tahtı başka en çok izlenen türk dizisi şu an dünyada kıvançın kastı o bence :) türkiyede en popüler dizi her hafta en çok haber olan dizi :X kıvanç bu kısımları kastetti bence :A

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
yanlız mynin tahtı başka en çok izlenen türk dizisi şu an dünyada kıvançın kastı o bence :) türkiyede en popüler dizi her hafta en çok haber olan dizi :X kıvanç bu kısımları kastetti bence :A
Daha KA'yı geçemezken MY'nın ulusal ve uluslararası başarılarına göz dikti diyorsun :D E bu daha da kötü değil mi; hatta kibiriyle komik duruma düşmek olur ya neyse...

olizvel

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
1,077
Puanı
264
İnşallah böyle bir şey dememiştir.Çünkü daha kendi günündeki rakibini geçemezken yıllardır çarşamba günlerine egemen olan bir diziyi geçeceğini söylersen gülerler adama.Ahanda gülüyorum hatta. :F:F