'Intikam' Erken Final Mi Yapıyor?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Daha önce böyle bir konu geçmişti. :D Kenanla yakışırlar ama bıraksın o Doğulu'yu Beren. :(
kenan imirzalıoğlu berene bakar mı aga ya güldürme beni bi deri bi kemik kenanın yanında gözükmez bile :D
k.imirzalıoğlu dünyanın en güzel mankenlerine anca yakışır

Cidden ne buluyor güzelim Beren o adamda. :(

gönül bu otada konar fokada lafı burda tam karşılığını bulmuş sanırım :)

bizim bilmediğimiz bişey keşfetmiş sanırım :)

kenan imirzalıoğlu berene bakar mı aga ya güldürme beni bi deri bi kemik kenanın yanında gözükmez bile :D

beren kenan imirzalıoğluna baksa imirzalıoğlu sevinçten totosuyla kavun toplarda? bakmıyor kız :))

Kenan bula bula bir zenci bulmuş geçen magazinde görmüştüm. Yani Beren kat kat iyi. Ayrıca yakışırlar bence niye olmasın yani agam. :D

gönül bu otada konar fokada lafı burda tam karşılığını bulmuş sanırım :)

bizim bilmediğimiz bişey keşfetmiş sanırım :)

beren kenan imirzalıoğluna baksa imirzalıoğlu sevinçten totosuyla kavun toplarda? bakmıyor kız :))
:kiki: güzel espri yaptın :D

hala mı bu hayaller bu saflık be kendinize bir uğraş bulun iyi kötü döndürün çarkınızı bu fikirlerle bıozmayın kafayı :)

rating kurdu kim ki? her dediği uydurma. yapım şirketi açıklamadan hayal kurmayın. :)

Aşka Sürgün izledim Beren Saat ne kadar şahane bir oyuncu ya bayılıyorum o'na..:)

Bitse iyi olur ama bitermi erkenden bilemiyecem aldığı reytingler ortada haksızda sayılmazlar

yok panpa dikkatli bakarsan görürsün :A dizi hala iyi reklam alıyor,başrolü en çok para alan oyuncu,en pahalıya satılan dizi,haber olmada ilk 10a giriyor ama reytingi 3-4 :A
Fazla kazanması yada fazla reklam alması düşük reytingler aldığı gerçeğini değiştirmiyo :)

Fazla kazanması yada fazla reklam alması düşük reytingler aldığı gerçeğini değiştirmiyo :)
reklamcılar reytinglere inanmayıp reklamı basıyor, kanal d diğer dizilerin günü-saati ile oynarken intikam sadece bir hafta 22 de yayınlandı :) yani işin içindekiler inanmiyi biz ne desek boş:)

reklamcılar reytinglere inanmayıp reklamı basıyor, kanal d diğer dizilerin günü-saati ile oynarken intikam sadece bir hafta 22 de yayınlandı yani işin içindekiler inanmiyi biz ne desek boş:)
Biz söylüyoruz sen inatla reklamdan bahsediyosun düşük izleniyo ve gelirleride muhakakki düşük bu gerçeğe kendini inandır kendini sonra konuşalım :)

Sezon sonuna kadar devam eder bence. :) Bu iddialara itibar etmiyorum. :)

Biz söylüyoruz sen inatla reklamdan bahsediyosun düşük izleniyo ve gelirleride muhakakki düşük bu gerçeğe kendini inandır kendini sonra konuşalım :)
reytingle gelir bir değil panpa en büyük örnek yalan dünya e küçük gelin biri 3 reytingle reklamın kralını alıyor öteki 9-10 reytingle ne aldığı belli :)

reytingle gelir bir değil panpa en büyük örnek yalan dünya e küçük gelin biri 3 reytingle reklamın kralını alıyor öteki 9-10 reytingle ne aldığı belli
Onu bir öğrensek ne olduğu herşey ortaya çıkcak ne alıyomuş 9-10 tıfıl gelin söylede bilek :)