Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm Yorumları

mustiyi diğer şemsettinzadelerle karşılaştır... musti gibi birini nurbanu gibi bir dünya harikasıyla karşılaştırman hiç olmamış ?
kapak:A neyse konuya şu resmi mi koysam ne dersin? @Yakamoz-Asi ile değerlendirin siz bir:A
c2efee4ed251e0590b81976e669e06bd.jpg

Resmi rakamlara itibar etmemek lazım. :) Musti ölüp Selim - Nurbanu tahta geçtikten sonra Osmanlı normal olarak gerilemeye başlamış. :)
oha çüş :bağır: osmanlının dönemlerine bak melun :bağır:

mustiyi diğer şemsettinzadelerle karşılaştır... musti gibi birini nurbanu gibi bir dünya harikasıyla karşılaştırman hiç olmamış ?
Bir erkekle kızı kıyaslamak çok saçma zaten? :) @xemrexxx'in oyunları bunlar hep. :) Zaaflarını kullanarak seni bana karşı kışkırtmaya çalışıyor işte. :)

En kudretlisi mahi olurdu haa tabi birde ondan öncee olan valide sultan :D sülümanımızın anesi çok kudretliydi :D
Nurobanu atmış kapağı sarhoşa onuda sarhoşken kekledi zaaar :D öyle geçinip gidiyor
olmamış işte yeterince kudretli olsa oğlunu padişah yaparmış hem de yeniçeri de arkasında :) nurbanu en az ihtimali olani padişah yapmayı bilmiş işte kudret budur:A

dış mihrakların oyunlarına gelmeyin arkadaşlar bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar gelişen my fanlığını istemiyorlar :F @xemrexxx @Bully

olmamış işte yeterince kudretli olsa oğlunu padişah yaparmış hem de yeniçeri de arkasında :) nurbanu en az ihtimali olani padişah yapmayı bilmiş işte kudret budur:A

Sarhoşu ne tarafa çekersen o tarafa gelir, ben adama içme de demiyom iç istediğin gibide sarhoş olma :D :D nurbanu da ne tarafa isterse ona çekti ..ayrıca onu nurbanu değil menapozik hürrem teyze padişah yaptı sanırım... hürem teyzenin lafları sülümanı çok etkiliyor :D bundan kazandı selim

Neyse acıdım zaten. :A
hürrem acımıcak darbecileri bir bir temizlicek o zaman acınacak haliniz kalmıcak:A

Sarhoşu ne tarafa çekersen o tarafa gelir, ben adama içme de demiyom iç istediğin gibide sarhoş olma :D :D nurbanu da ne tarafa isterse ona çekti ..ayrıca onu nurbanu değil menapozik hürrem teyze padişah yaptı sanırım... hürem teyzenin lafları sülümanı çok etkiliyor :D bundan kazandı selim
işte başarı budur adam devlet işleriyle ilgiizkene padişah olmuş:A

Yok aman istemez iyi böyle sen MY konulari ac iyidir :D
işte böyle rüstem-hürrem enrtikaları ile uzlaşıyoruz :A

dış mihrakların oyunlarına gelmeyin arkadaşlar bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar gelişen my fanlığını istemiyorlar :F @xemrexxx @Bully
:F :F dış mihrakları esed e havale edicem :A

Biz kendi içimizde Mustici - Hürremci olarak çatışırız orası ayrı ama dış mihraklara karşı bir bütün olmasını biliriz. :A

Ahh neyseHüReM'in entrikaları bitmez bu konuda uzar gider :D aaa başlıyor özetimiz :D