Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm Yorumları

burada biri mikser olacaksa ben olurum de get sen :bağır:

sen de menapozlu hürremlere gelesin :A

bir mikser yeterince işi karıştıramazsa katkı sağlarız :))

ilk mikserin etkisi kalmamış ambere uğradıktan sonra:)

tamam resim arayayım:A

show um show um :oley: ayrıca sistem düşüklüğü çoğunlupu eskiden haffftalık 1. 27 alırdı şimdi 15 %40 sistem düşrüdü yani my ilk sezon 17 aldı en yüksek %40 çıkar 10.2 olur :) yani my den kaynaklı düşüş az:A
Dur ay biraz eski Reytinglere bakayım Muhteşem Yüzyıl başlayana kadar. :Z

Ayrıca şuan da AGB olsaydı Muhteşem Yüzyıl yine Düşerdi bir gerçek. :)

:D :D ben mustici veya hürrücü değildim :D beni bu seviyeye hürremin b,tmek bilmez kıskançlıkları taht sevdası getirdi bizz doğrudan yanayız doğru ise ancak mustafa ile gerçekleşir :D :D
Helal sana be. :D Tek gerçek Musti'dir. Gerisi fasa fisodur. :D

Emre alışkın benden bu lafları duymaya. Ben avımı parçalarım ama canını yakmam kırmaz söylediklerim :D
şimdi ona öyle demiyoruz :) deniz saf total çocuğudur o yüzden hep iyi niyetli konuşur idyoruz:A

Helal sana be. :D Tek gerçek Musti'dir. Gerisi fasa fisodur. :D
tek gerçek nurbanu değil mi @destere bu darecilere hadlerini bildir nurbanuya yaln diyorlar:F

Buradaki av simdi @xemrexxx mi oluyor :A
işte hep my etkisinden sülüman ansıl avlanılır diye anlatıyordu fragmanda herkes av musti sandı ama av geyik çıktı deniz de my etkisinde:A

şimdi ona öyle demiyoruz :) deniz saf total çocuğudur o yüzden hep iyi niyetli konuşur idyoruz:A

tek gerçek nurbanu değil mi @destere bu darecilere hadlerini bildir nurbanuya yaln diyorlar:F
Nurbanu'yu beğeniriz görsel olarak ama o kadar sadece. :A Musti'mi kimseyle kıyaslayamam. Gönüllerin şampiyonudur kendisi. :)

Nurbanu'yu beğeniriz görsel olarak ama o kadar sadece. :A Musti'mi kimseyle kıyaslayamam. Gönüllerin şampiyonudur kendisi. :)

mustiyi diğer şemsettinzadelerle karşılaştır... musti gibi birini nurbanu gibi bir dünya harikasıyla karşılaştırman hiç olmamış ?

nurbanu en kudretli valide olacak :A musti ölüp giden sıradan bir şehzade:Z

En kudretlisi mahi olurdu haa tabi birde ondan öncee olan valide sultan :D sülümanımızın anesi çok kudretliydi :D
Nurobanu atmış kapağı sarhoşa onuda sarhoşken kekledi zaaar :D öyle geçinip gidiyor

valide-i atik unanı en kudretli valide :) ayrıca osmanlı 1699 da gerilemeye başlamış nurbanu 1583 te ölüyor melun iftira atma :bağır:
Resmi rakamlara itibar etmemek lazım. :) Musti ölüp Selim - Nurbanu tahta geçtikten sonra Osmanlı normal olarak gerilemeye başlamış. :)