A.Ş.K. Dizisi Neden Bitti?

muffin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
388
Puanı
174
Çoğu işi tutan tims-ay yapım gibi dizilerden teklif alana kadar beklesin,kendi seçimleri yanlış olabiliyormuş görüldüğü gibi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
13.bölümüyle final yapacak olan A.Ş.K. dizisinin oyuncularından Nebahat Çehre dizinin neden bittiğini açıkladı.

Daha önce Haziran Gecesi,Aşk-ı Memnu ve Muhteşem Yüzyıl gibi ekrana damgasını vuran işlerde yer alan Çehre'nin sözlerinde sitem vardı. Düşük reytinglerin sorumlusu olarak başta senaristler olmak üzere yapım şirketini sorumlu tutan oyuncu şunları söyledi:

İstenilen reytinglere ulaşamayan dizi bu akşam 12.bölümü ile ekrana gelecek.Haftaya ise final yapacak.
Ekli dosyayı görüntüle 26446

@dizi kolik @Bully @Fks14 @denizz19 @mrt-06

neden mi?

tek bir nedeni var

iki güzel kız arasına bir yeteneksiz kocaoğlan sıkıştırdılarda o yüzden bitti kızlarıda yaktı diziyide :))

onu diziye başrol diye koyanların zekalarından şüpheleniyorum:)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Niye egoistce bulunuyor ki ? Başarılı insanın illa egosu olur.

Çehre çok doğru konuşmuş, senarist elindeki kadronun kıymetini bilemedi.

Evet, sonuç itibariyle Nebahat Çehre'den bahsediyoruz.. Aşk-ı Memnu'daki Firdevs karakterini unutmamak gerek..

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hazal Kaya'ya haksızlık yapmıyormuyuz,Tutmuş dizilerin reyting uğruna uzatılmasına karşı çıkıyoruz da Hazal Kaya'nın Adını Feriha Koydum'dan ayrılmasını niye eleştiriyoruz,Kız anlaşmam 2 yıldı diyor 3'üncü sezon hesapta yokmuş,şimdi bunlar göz önündeyken Çağatay fanlarının Hazal'a yaptıkları revamı?
Kıza sürekli sosyal medyadan hakaret ediyorlar,demem o ki bu kızın ekmeğiyle oynamıyorlarmı?

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Dizi benim için ciddi hayal kırıklığı oldu. Ben tutmasına kesin gözle bakıyordum.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,552
Puanı
1,061
+0.5.

Mesleğinin getirdiği bir ego olabilir ama bu kadarı fazla bence. :) Tamam, iyi bir oyuncu ama illa dizi başarılı olacaksa onu kendine maal etmesi, bilemiyorum. :) @xemrexxx
bazı isimlerin reytingte yeri vardır panpa :) mesela beren ve tubişin başrol olduğu ve ana karakter olarak züerine yoğunlaşıldığı senaryo total olmaz :) nebahat çehre de öyle geri planda pısırık bir rolde olamaz hele ki onu geriye atıp öne çıakrdıklarına bakarsak

0 mimikle oynuyordu ilk bölümünü izlemiştim sadece. Haklı yönleri de var ama. :)
reyting artık oyunculuğa bakmıyor buğra o dönem baya eskilerde kaldı :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
bazı isimlerin reytingte yeri vardır panpa :) mesela beren ve tubişin başrol olduğu ve ana karakter olarak züerine yoğunlaşıldığı senaryo total olmaz :) nebahat çehre de öyle geri planda pısırık bir rolde olamaz hele ki onu geriye atıp öne çıakrdıklarına bakarsak

Ama mimik yok ses başkasının bu kadarda olmaz ki. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061

Tamam öyle düşünebilir ama bu lafları söylemekte bence yakışmıyor, kocaman kadına. :)

Perran'ımı işte o yüzden seviyorum, her anlamda mütavazi. :love1:

Son düzenleme:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,552
Puanı
1,061
Tamam öyle düşünebilir ama bu lafları söylemekte bence yakışmıyor kocaman kadına. :)

Perran'ımı işte o yüzden seviyorum her anlamda mütavazi. :love1:
perran son 10-15 yılda kaç zirvedeki dizide oynadı da bu ka iddaalı konuşsun panpa :A

Ama mimik yok ses başkasının bu kadarda olmaz ki. :A
olsun en azından rolünü taşıyabilme var :A bak hazal ı koydular entrikacı kadın rolüne dizi hop çöktü :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
A.Ş.K. dizisindeki o şahane (!) oyunculuğundan sonra hala ne hakla konuşuyor iyi bir oyuncuyum diye anlamadım ama senaryo konusunda kendisine katılıyorum. :)